kernel yapimi¿

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
linkinparkmm

linkinparkmm

Üye
    Konu Sahibi
kernel yapimi¿
su anda kullandigim telefon 5570i(galaxy mini plus).bir kac aydir xda galaxy y forumunu takil ediyorum cunku galaxy y ve galaxy mini plus herseyi ile ayni(gpu,cpu,ram,anakart). galaxy y icin cm7 henuz finel asamasinda degil bluetooth,sensor gibi sorunlari var .mantik su :galaxy y ve mini plus ayni ise romlar niye uyumlu olmasi. bu mantik uzerini galaxy y icin romlari kullaniyorum telefonumda hatasiz . cm7 destekli galaxy y kernel ile cm7 yi telefonda boot edebiliyorum fakat kernel uyumsuzlugu yuzunden telefonda dokanmatik ve tuslar caliamiyor.
gelelim asil meseleye cm destekli kernel nasil yapbilirim .5570i icin toucscreen fw nerden bulabilirim.
Turkiyede gt5570i(galaxy mini plus) kullanicisi cok.bu yuzden bu kullanici kitlesini sevindirmek istiyorum.
Bu telefonun normal galaxy mini den farki chipset in tamamen degisik olmasi .832 mhz gibi bi hiz ile gelmesi.galaxy mini romlari bu telefona olmuyor.

desteklerini bekliyorum.
herkese iyi forumlar

- - - Eklendi - - -

telefonun ōzellikleri ise soyle;
240 x 320 pixels, 3.14 inc dokanmatik ekran
3.15 MP, 2048x1536 pixels kemera
Qualcomm MSM7227 chilset
832mhz armv6 cpu
Broadcom Videocore 4 gpu
290 mb kullanilabilir ram

okra9

Üye
MErhabalar

Bende galaxy 5570i kullanicisiyim hangi galaxy y surumunu kullaniyorsunuz ben denedim telefon hep soft brick oluyor ve geri eski yazilimi yuklemek zorunda kaliyorum.Kullandiginiz yazilimlara link verebilirmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt