Kernel panic upload mode

Sponsorlu Bağlantılar

snapdroid

snapdroid

Üye
    Konu Sahibi
Kernel panic upload mode
S.a maxicep yazarları. S5 mini telefonumu uzun süredir android 6 ya Güncellediğimden beri değişik bi hata alıyordum. Uzun süre ınternete felan bakınca telefon titriyordu. Bildirim çubuğunda göz sürekli gidip geliyordu. Aynı zamanda bu hatayı alınca home tuşu na basınca ana menüye gitmiyordu. Arka arkaya bassam da gitmiyordu. Uzun basınca bazen google uygulaması açılıyor bazen açılmıyordu. Ama son uygulamalara gelip ev ekranına dönünce veya interneti kapatınca düzeliyordu. 6 ay frlan böyle kullandım.

Az öncede ilk kez bu hatayı yaptı. Telefon bi anda gitti. Sonrada modem crash error Yazdı. Dikkatli bakınca da kernel panic upload mode a aldığını gördüm. Bende hemen pili çıkarıp yeniden başlattım. Şuan normal duruyor telefon.

Ne yapmalıyım. Telefonu daha önceden rootlamaya çalıştım ama odin hep hata verdi

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Buğra

Buğra

Admin
Cihaza ilk çıktığı Android sürümü kurun odin üzerinden sonra root deneyin :)
Rom atmanızı tavsiye ederim eski cihaz sonuçta

• Beğen
Tepkiler: snapdroid
snapdroid

snapdroid

Üye
    Konu Sahibi
Cihaza ilk çıktığı Android sürümü kurun odin üzerinden sonra root deneyin :)
Rom atmanızı tavsiye ederim eski cihaz sonuçta
Bu cihaza andorid 7 romu bile yok. Diğer romlarda sıkıntılı. Parmak izi okuyan bile yok maalesef. Çoğu rom exynoys işlemcili versiyon için. Hatta onlara android 7 bile yaptılar.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bu cihaza andorid 7 romu bile yok. Diğer romlarda sıkıntılı. Parmak izi okuyan bile yok maalesef. Çoğu rom exynoys işlemcili versiyon için. Hatta onlara android 7 bile yaptılar.
Hayret eskiden Snapdragonda romlar havada uçuşurken exynos modelde AOSP tabanlı cyanogen çıkıyordu diğerleri onu modlayarak rom yapıyorlardı BKz Note 3
exynos modelde rom çeşitliliği snapdragona göre 3-4 kat daha az

• Beğen
Tepkiler: snapdroid

Üst Alt