Kene Isırmadı, Virüsü Öldürdü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Kene Isırmadı, Virüsü Öldürdü

Bolu Köroğlu DevLet Hastanesinde rahatsızlanan ve kanında Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) virüsü tespit edilen hemşire A.Ö. (26), tedavi gördüğü Ankara Numune Hastanesinde hayatını kaybetti.

Bolu Köroğlu Devlet Hastanesinin Ortopedi ve İntaniye Servisinde çalışan hemşire A.Ö, hafta sonu rahatsızlanınca hastaneye başvurdu.

Doktorlar, çalıştığı hastanede tetkikleri yapılan kanında KKKA virüsü tespit edilen A.Ö'yü Ankara Numune Hastanesine sevk etti. A.Ö, yapılan müdahalelere rağmen sabah saatlerinde hayatını kaybetti. Bolu Köroğlu Devlet Hastanesinde 2.5 yıldır görev yaptığı öğrenilen A.Ö'ye, KKKA virüsünün nasıl bulaştığı tespit edilemedi.

Hastane yetkilileri, A.Ö'nün çalıştığı günlerde hastaneye KKKA virüsü taşıyan herhangi bir hasta gelmediğini ifade ederek, kısa süre önce KKKA virüsüne yakalanan fakat sağlık durumu iyi olan bir kişinin başka bir şikayetten dolayı hastaneye başvurduğunu belirtti.

Söz konusu kişinin de yatarak tedavi gördüğünü ve sağlık durumunun iyi olduğunu belirten yetkililer, A.Ö'nün kene tarafındın ısırılmadığının tespit edildiğini bildirdi.

A.Ö'nün cenazesinin doğum yeri olan İzmit'te toprağa verileceği öğrenildi.

leiche

leiche

Emekli Yönetici
bunların hepsi biolojik silah
2 ülkedn şüpheleniyorum
1. amerika
2. israil

CEREN

CEREN

Üye
yazık ya Allah rahmet eylesin:(
ayrıca lieche senle aynı fıkırdeyim.

mservank

mservank

Üye
Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun inşallah.:(
Bedeni kireç kaplı bir mezara gömülmüş,çok üzücü bir durum:(

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bu yaz iki kere yapıştı, ikisinde de elimle koparıp attım bir şey olmadı. Biyolojik bunlar bence de ..

leiche

leiche

Emekli Yönetici
aman hasan
bu epmeryalistlere seni kurban etmeyelim daha dikkatli ol
bizi üzme

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bizi her yaz akrep vuruyor, kene ısırıyor. Vücut alıştı artık. Zehir mehir dinlemiyor :)

leiche

leiche

Emekli Yönetici
ula ozan ne kadar zeki biri
adamını seçmiş admin yapmış
ölmez zehirlenmez vs :ehe

Yasminozz

Yasminozz

Üye
yazık yaa...üzüldüm...Allah rahmet eylesin...daha gencecik...ömür bu kadarmış... :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...