Kendini Başbakana Yapıştırdı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
İngiltere'de bir çevreci grubun üyesi, kendini Başbakan Gordon Brown'a zamkla yapıştırarak protestoda bulundu.

Plane Stupid adlı grubun üyesi 24 yaşındaki Dan Glass, dün düzenlenen bir ödül törenine katılan Başbakan Brown'un kolunu zamklı eliyle tuttu.

Brown'a barışçı bir eylem yaptığı açıklamasında bulunan Glass, Başbakan'a iklim değişikliğiyle ilgili görüşlerini iletti ve Londra'nın ünlü Heathrow havaalanına üçüncü pistin yapılması planlarını eleştirdi.
Brown ise Glass'ın bu kısa eylemine tepki vermedi ve gülerek genci dinledi. Brown'un bir sözcüsü, Glass'ın masum eyleminin yapıştırıcının güçlü olmaması nedeniyle kısa sürdüğünü ve eylemcinin cezalandırılmayacağını belirtti.
 


leiche

leiche

Emekli Yönetici
gerçek jappon sürseydi ilelebet beraber yaşarladı :ehe
 
POSİTİVEX

POSİTİVEX

Üye
japon yapıştırıcısıyla başbakanın yüzüne elini değdiğini düşünsenize :kop:
 
in_dream

in_dream

Üye
iyiki başka bi yerini tutmamış ,:D
 
POSİTİVEX

POSİTİVEX

Üye
:kop::kop::kop::kop:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt