Kendimi Geliştirmek İçin Hangi Kitabı Önerirsiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

время

время

Üye
    Konu Sahibi
Kendimi Geliştirmek İçin Hangi Kitabı Önerirsiniz?
Arkadaşlar diksiyonum gelişmesi ve bir kişi bana soru sorduğunda akıllıca cevap verebilmek için hangi kitapları okumalıyım? Tavsiyesi olanlar var mı?

FatoŞ

FatoŞ

Üye
Kişisel Gelişim kitaplarını Tercih Etmelisin..

- - - Eklendi - - -

Yahut diksiyon Geliştirici Etkinlikler Var..

- - - Eklendi - - -

• Beğen
Tepkiler: время
Mert

Mert

Üye
Hangi türü seviyorsan ona göre kitap seçmelisin. Sıkılarak okuduğun kitabın sana bir şey katması çok zor. Ben kitap okuma alışkanlığını Dünya Klasikleri ile kazandım(Özellikle Rus yazarlar). O betimlemeler bir çok kişiyi sıkarken bana acayip zevk veriyor. Mesela Dostoyevski'nin Ev Sahibesi'ni deneyebilirsin. Diğerlerine göre daha ince hem. Klasiklerde ilk 50 sayfayı aştıktan sonra gerisi gelir :D
O istediklerin genel kültür ile de alakalı. İnternette gezinirken gördüğün makaleleri boş geçmezsen faydasını görürsün.

• Beğen
время

время

Üye
    Konu Sahibi
Kişisel Gelişim kitaplarını Tercih Etmelisin..

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Bildiğin bir kitap var mı kişisel gelişimden. Psikolojik falan?
Hangi türü seviyorsan ona göre kitap seçmelisin. Sıkılarak okuduğun kitabın sana bir şey katması çok zor. Ben kitap okuma alışkanlığını Dünya Klasikleri ile kazandım(Özellikle Rus yazarlar). O betimlemeler bir çok kişiyi sıkarken bana acayip zevk veriyor. Mesela Dostoyevski'nin Ev Sahibesi'ni deneyebilirsin. Diğerlerine göre daha ince hem. Klasiklerde ilk 50 sayfayı aştıktan sonra gerisi gelir :D
O istediklerin genel kültür ile de alakalı. İnternette gezinirken gördüğün makaleleri boş geçmezsen faydasını görürsün.

Bende Victor Hugo İle başlamıştım kitap okumaya şiir okumaya da Özdemir Asaf

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ
FatoŞ

FatoŞ

Üye

doğan Cücelinin Kitapları ..
üstün dökmenin kitapları dahada gelmiyor aklıma Gelirse ya konuna yada pm atarım sana

- - - Eklendi - - -

üstün dökmenin kitapları dahada gelmiyor aklıma Gelirse ya konuna yada pm atarım sana

• Beğen
Mert

Mert

Üye
Kişisel gelişim kitaplarını kesinlikle okumamanı öneririm. Kendini kısa bir süre en güçlü, en başarılı ve daha fazla en olarak görürsün. Gerçekler yüzüne patladığında hoş şeyler ortaya çıkmaz. Sana katkısı olmaz ama zararı olabilir. Öyle bir türdür işte.

• Beğen
время

время

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

Teşekkürler Fatoş mesaj olarak attığın linki de inceliyorum. Önerdiğin kitabı da araştıracağım.
Kişisel gelişim kitaplarını kesinlikle okumamanı öneririm. Kendini kısa bir süre en güçlü, en başarılı ve daha fazla en olarak görürsün. Gerçekler yüzüne patladığında hoş şeyler ortaya çıkmaz. Sana katkısı olmaz ama zararı olabilir. Öyle bir türdür işte.

Ben bu konu da size katılmıyorum. Öneriniz için teşekkürler.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

İcimizdeki bir herif surekli "I'm the king of the world," diye bagiriyor. :ehe

Üst Alt