kendime Güvenemiyorum :(

Sponsorlu Bağlantılar

Ccihat67

Ccihat67

Üye
    Konu Sahibi
kendime Güvenemiyorum :(
Etrafımdaki insanlara çok rahat bi şekilde güvenirim ama kendime hiç güvenemiyorum okulda hoca tahtaya kaldırdığında bildiğim cevabı bile unutabiliyorum geçen haftada bi kızla görüşmeye başladım kız buluşalım dedi diye ayrıldım :/ nasıl düzelebilirm

mertxxcan

mertxxcan

Üye
Anı yaşa qerisini Salla :)

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67
TheDanger

TheDanger

Üye
hocam bence bi psikolog ile gorusmen daha iyi olur senin icin.

• Beğen

Tahafall

Üye
Bence bunun nedeni utangaçlık.

• Beğen
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
öz güven eksikliginden genelde bu sorun herkeste var
ne kadar iyi olursan ol yada nasıl diyeyim takdire övülmeye layık davranışlar da bulunsanda bu sana maal edilmez
okulun en başarılı en zeki ögrencisi olsanda birileri bundan gurur duyar taktir eder bazılarıda kıskanır susar
bir insana kırk kişi sen kötüsün kötüsün derse o kişi kötü olurmuş şimdi evin sağlonuna gazete serip büyük tuvalatini
yapıp üsütüne gül suyu döksen bunu agızlarından düşürmezler zevkle anlatırlar yıllar sonra bile hep bu yaptıgından bahsederler
birilerin dikkatini çekmek için illa böyle bişey yapmak gerekir ki bu birileri genelde ruh hastası insanlardır böyle
şahsiyetlerin hakkında ne düşündüklerinin pek te bir önemi yok onlar her zaman bir yerde ayıplanacak hata yapmanı ister
yazdıklarım kendim içinde geçerli bu insanımsılar abin kardeşin kuzenin herkes olabilir bunlar her yerde yüz üstü düştüyünde
hor görmekten memnuniyet duyan ben ondan herşeyi beklerim diyerek şahsına atılacak iftiraya koşulsuz inanmaya
hazır olan kişilerdir

• Beğen
Eldaredge

Eldaredge

Üye
Etrafımdaki insanlara çok rahat
bi şekilde güvenirim ama kendime hiç güvenemiyorum okulda hoca tahtaya
kaldırdığında bildiğim cevabı bile unutabiliyorum geçen haftada bi kızla
görüşmeye başladım kız buluşalım dedi diye ayrıldım :/ nasıl
düzelebilirm

bana bak kardesim relax daha gencsin rahat ol hic kimseyi umursama(takma) ben oyleyim mesela insanlar etrafimda pervane

• Beğen
Ccihat67

Ccihat67

Üye
    Konu Sahibi
öz güven eksikliginden genelde bu sorun herkeste var
ne kadar iyi olursan ol yada nasıl diyeyim takdire övülmeye layık davranışlar da bulunsanda bu sana maal edilmez
okulun en başarılı en zeki ögrencisi olsanda birileri bundan gurur duyar taktir eder bazılarıda kıskanır susar
bir insana kırk kişi sen kötüsün kötüsün derse o kişi kötü olurmuş şimdi evin sağlonuna gazete serip büyük tuvalatini
yapıp üsütüne gül suyu döksen bunu agızlarından düşürmezler zevkle anlatırlar yıllar sonra bile hep bu yaptıgından bahsederler
birilerin dikkatini çekmek için illa böyle bişey yapmak gerekir ki bu birileri genelde ruh hastası insanlardır böyle
şahsiyetlerin hakkında ne düşündüklerinin pek te bir önemi yok onlar her zaman bir yerde ayıplanacak hata yapmanı ister
yazdıklarım kendim içinde geçerli bu insanımsılar abin kardeşin kuzenin herkes olabilir bunlar her yerde yüz üstü düştüyünde
hor görmekten memnuniyet duyan ben ondan herşeyi beklerim diyerek şahsına atılacak iftiraya koşulsuz inanmaya
hazır olan kişilerdir

Baya etkileyici yazmıssın :tşk:

- - - Eklendi - - -

bana bak kardesim relax daha gencsin rahat ol hic kimseyi umursama(takma) ben oyleyim mesela insanlar etrafimda pervane

İnşallah yapıcam bu sefer :) :tşk: