Kendi yaptığım bir beste.. FısıLda Sevgilim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
onurca06

onurca06

Üye
    Konu Sahibi
Kendi yaptığım bir beste.. FısıLda Sevgilim
Merhaba arkadaşlar geçenlerde yaptığım bir besteyi sizinle paylaşmak istedim..
:islik
Umarım beğenirsiniz, yorumlarınızı bekliyorum.

[video=youtube;ynVoJVku_AU]http://www.youtube.com/watch?v=ynVoJVku_AU&feature=g-upl[/video]

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Sesin fena değil kalın (Benim gibi) :)

Gitarı çalan arkadaşta iş yok artık kim çalıyorsa güzel çalamıyor.

Çok kötü kaydedilmiş bi şarkı artık herneyle kaydedildiyse.

Ben arkadaşlarımla böyle birşey yapıcak olduğumuz zaman stüdyoya gidiyoruz çokta ucuz stüdyo kiralamak 3 saati 20lira :=)

Kişi başı 20 lira yani 3 kişiydik biz 50 liraya hallettik 10 lirayada döner yediydik ne günlerdi :)

• Beğen
Tepkiler: onurca06
onurca06

onurca06

Üye
    Konu Sahibi
Sesin fena değil kalın (Benim gibi) :)

Gitarı çalan arkadaşta iş yok artık kim çalıyorsa güzel çalamıyor.

Çok kötü kaydedilmiş bi şarkı artık herneyle kaydedildiyse.

Ben arkadaşlarımla böyle birşey yapıcak olduğumuz zaman stüdyoya gidiyoruz çokta ucuz stüdyo kiralamak 3 saati 20lira :=)

Kişi başı 20 lira yani 3 kişiydik biz 50 liraya hallettik 10 lirayada döner yediydik ne günlerdi :)

Yorumun için teşekkür ederim arkadaşım ama ben çalıp ben söyledim :d:

Gitar çalmaya yeni başladığım için çok iyi çalamıyorum artık yavaş yavaş öğrenicez işte :oke:

ozdenizdereli

ozdenizdereli

Üye
sesin gayet guzel ve bu tur tonlamalı şarkılara yatkın bence :oke: ama behsat ç.nınde belirttigi gibi kayıt bıraz kotu olmus.onun harıcınde gayet iyi :) çalışmalarının devamı dileğiyle... :)

• Beğen
onurca06

onurca06

Üye
    Konu Sahibi
sesin gayet guzel ve bu tur tonlamalı şarkılara yatkın bence :oke: ama behsat ç.nınde belirttigi gibi kayıt bıraz kotu olmus.onun harıcınde gayet iyi :) çalışmalarının devamı dileğiyle... :)

öncelikle yorumun için teşekkür ederim, kayıt pc den olduğu için biraz bozuk çıktı ama onu da düzelticem ins :oke:

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
behsat değil kardeşim Behzat !
Hayır yani söyleyemiyorsan söyleme :) :)

Bu arada bu tarz gitarları sevmem ben belki ordan kaynaklıdır biraz :) Elektro gitar çalıyorum bu arada :)

onurca06

onurca06

Üye
    Konu Sahibi

Bu arada bu tarz gitarları sevmem ben belki ordan kaynaklıdır biraz :) Elektro gitar çalıyorum bu arada :)

off elektro gitar fena bişey yaa benim de hayalim de var ins bi gün bende çalarım :D

ozdenizdereli

ozdenizdereli

Üye

tamam kardesim ''behzat'' bu kadar sinirlenmenın nedenını anlayamadım :)

• Beğen
.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
behzat ç ve sinir ? :D ikisi tek parça zaten adamım :off: düştümü jeton

- - - Eklendi - - -

off elektro gitar fena bişey yaa benim de hayalim de var ins bi gün bende çalarım :D

japon ibanez var bende

fotoğrafı internetten yapıştırdım bendede var resimleri ama uploadıyla uğraşmak istemedim 26 saattir uykusuzum uyumadım uyucam şimdi akşamda behzat var yuppi turriiii (h)

• Beğen
onurca06

onurca06

Üye
    Konu Sahibi
japon ibanez var bende

fotoğrafı internetten yapıştırdım bendede var resimleri ama uploadıyla uğraşmak istemedim 26 saattir uykusuzum uyumadım uyucam şimdi akşamda behzat var yuppi turriiii (h)

senin de müzikle özelikle gitar çalmana sevindim :)

akşam behzat ç yi bende izlicem :D

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Adamsın (h)

• Beğen
.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye

Sana satıyımmı ibanezi :D gibson jeffback ikiside var dayımda birisini alırım ondan :D 750tlye bırakırım ibanezi pazarlıksız :D

- - - Eklendi - - -

gitarın gövdesi falan ıhlamur ağacından yapılma çizik bile yok satmam ki zaten kafa buluyorum :) neyse bi yemek yiyim (h)

onurca06

onurca06

Üye
    Konu Sahibi
yok ben elektroya daha geçmedim ileri de çalmaya başlarsam düşünürüm :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt