Kendi Oyun Arşivim(128x160) [Sagopagrup]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sagopagrup

sagopagrup

Üye
    Konu Sahibi
Kendi Oyun Arşivim(128x160) [Sagopagrup]
Evet arkadaşlar 128x160 lık oyun arşivimi sizinle paylaşıorum bu 2. arşiv paylaşımım LÜTFEN TEŞEKKÜRLERİ EKSİK ETMEYELİM:oke:

İçinde 100 adet java oyun(jar) 5 tane de nes(atari oyunu) mevcuttur.(N.e.s oyunlarını çalıştırmak için nescube uygulaması içindedir).

Rar Şifre:sagopagrup

• Beğen
Tepkiler: k_r_, aliş_35, kayya24 ve 2 diğerleri

emrah44

emrah44

Üye
Hıh, işte böyle ya. :) Şu oyun paketlerinde lütfen bu konuda olduğu gibi oyun isimlerini ekleyelim. Yoksa ne anlamı var linkin? İnanın çok zor birşey değil. Böyle fotoğrafını çekip yollayın yeter.

degerli43

degerli43

Üye
süpersin hemen indiriyorum teşekkürler

SOLIDMEMO96

SOLIDMEMO96

Üye
Teşekkürler kardeşim senin paylaşımlarında çok güzel:):oke::sn:

aynen katılıyorum tsubasa çok güzel link sağlıyor bize kıyak-adam resmen :D

--------------- Ekleme ---------------

1-aynı gruptayız -sagopagrup-
2-harbi sagocuyumdur
3-şu arşivi zip. olarak verebilir misin

sagopagrup

sagopagrup

Üye
    Konu Sahibi
Zip veya rar ? ne farkı var arkadaşım ? eğer illa zip olsun istiosan indir sonra sağ tıkla klosör'e çıkart sonra tekrar .zip olarak arşivle şimdi benım tekrar indiripte upload etmek yerine bu yöntem senın için çok pratik ;)

SOLIDMEMO96

SOLIDMEMO96

Üye
Zip veya rar ? ne farkı var arkadaşım ? eğer illa zip olsun istiosan indir sonra sağ tıkla klosör'e çıkart sonra tekrar .zip olarak arşivle şimdi benım tekrar indiripte upload etmek yerine bu yöntem senın için çok pratik ;)

benim bilgisayarın .rar arşivi bozuk yenisini de yükledim kabul etmiyor o yüzden yoksa seni rahatsız etmek istemem ;) kusra bakma

sswolfss

Üye
link kırık
yenile lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...