Kendi kendine uzantı yüklendi!


Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
    Konu Sahibi
bir program kurdum bilgisayara. sonra kaldırdım. torrentle birlikte geldi. kaldırdıktan sonra chromea baktığımda uzantı yüklendiğini gördüm.

"hata" yazıyordu sağ üstte chrome uzantı bildirimi olarak. ve sayfaları görebilir ve değiştirebilir gibi bir şey yazıyordu. ama ben hemen kaldıra tıkladım.
şimdi sorum şu. o an açık olan sayfaları görmüş müdür? yoksa görmemiş midir? hemen kaldıra bastım ama yüklenmiş olabilir miydi?
 

Benzer Konular

ömer talat katı
Cevap
0
Görüntüleme
110
ömer talat katı
Cevap
0
Görüntüleme
14
Cevap
2
Görüntüleme
162
PALA.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt