kendi kendine tuş klidi açma sonrada bisüre kitlenmeme sorunu...(yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ares_53

ares_53

Üye
    Konu Sahibi
kendi kendine tuş klidi açma sonrada bisüre kitlenmeme sorunu...(yardım)
mrb arkadaşlar;

wave s8500 telefonumda bada 1.2 enson güncellemesini kurduktan sonra ilginç bir sorunla karşılaştım.. ve bu ara ara oluyor canım sıkılmaya başladı artık... olay şöyle: diyelim telefonla hiç uğraşmıyorum masada duruyor kendi halinde.. sonra telefonu alıyorum elime diyelim kurcalamak istiyorum apps a falan girmek istiyorum msj atmak istiyorum vs vs. istekler için alıyorum tlfnu elime tuş kilidine tıklıyorum bide ne göriyim tuş kilidi zaten açık.. alla alla diyorum tuş kilidine tekrar basıyorum kitlensin diye ve kitlenmiyor..ekran kararıyor sadece.. tekrar kilide bastıgımda (açmak için dokunun) yazan ekran deilde direk masaüstü geliyor..belki aklı başına gelir diye menülere giriyorum falan uğraşıyorum bisüre, sonra kilide gene tıklıyorum gene ekran kararıyor (normal kilitlenmiyor yani)... sonra gene kilide tıklıyorum normal masaüstü geliyor... çok ilginç bir durum ve anlam veremedim nie böyle oluyor.. ve bunuda herzaman yapmıyo.. hiç ummadıgın bi anda oluyo.. hatta dışarda tlf cebimdeyken bile oldu elime aldıgımda farkettim... ve bu durum oldugunda bi süre sonra kendi düzeliyor kilide tıklayınca normal işlemini yapıyor, kilitliyor... herhalde yazılımsal bir sorun bu.. sizdede oluyormu böyle birşey arkadaşlar bunun çözümü nedir bi tahmini olan varmı...:bilmm

hegomania

hegomania

Üye
Ayarlar > Genel > Dokunmatik > kısmındaki ayarları değiştirsen düzeleceğini sanıyorum.

korfare

korfare

Üye
mrb arkadaşlar;

wave s8500 telefonumda bada 1.2 enson güncellemesini kurduktan sonra ilginç bir sorunla karşılaştım.. ve bu ara ara oluyor canım sıkılmaya başladı artık... olay şöyle: diyelim telefonla hiç uğraşmıyorum masada duruyor kendi halinde.. sonra telefonu alıyorum elime diyelim kurcalamak istiyorum apps a falan girmek istiyorum msj atmak istiyorum vs vs. istekler için alıyorum tlfnu elime tuş kilidine tıklıyorum bide ne göriyim tuş kilidi zaten açık.. alla alla diyorum tuş kilidine tekrar basıyorum kitlensin diye ve kitlenmiyor..ekran kararıyor sadece.. tekrar kilide bastıgımda (açmak için dokunun) yazan ekran deilde direk masaüstü geliyor..belki aklı başına gelir diye menülere giriyorum falan uğraşıyorum bisüre, sonra kilide gene tıklıyorum gene ekran kararıyor (normal kilitlenmiyor yani)... sonra gene kilide tıklıyorum normal masaüstü geliyor... çok ilginç bir durum ve anlam veremedim nie böyle oluyor.. ve bunuda herzaman yapmıyo.. hiç ummadıgın bi anda oluyo.. hatta dışarda tlf cebimdeyken bile oldu elime aldıgımda farkettim... ve bu durum oldugunda bi süre sonra kendi düzeliyor kilide tıklayınca normal işlemini yapıyor, kilitliyor... herhalde yazılımsal bir sorun bu.. sizdede oluyormu böyle birşey arkadaşlar bunun çözümü nedir bi tahmini olan varmı...:bilmm

Arkadaşım aynı durum bende de 2 defa oldu.Önceden hiç olmazdı. En son sürümü yüklediğimden beri olmaya başladı. Dediğin gibi yazılısımsal bir sorun galiba.

cbalim

Üye
bende uzun süre telefonu kullanınca oluyor durup dururken tuş kilidini açıyor ve ayarladıgımdan kısa sürede ışığı kesiyor gerisi senin anlattığın gibi kapatıp açıyorum bir çözüm bulamadım

ares_53

ares_53

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlar > Genel > Dokunmatik > kısmındaki ayarları değiştirsen düzeleceğini sanıyorum.

o dediğin yerle alakası yok dostum orası orjinal ayarlarında zaten hem ayrıca bu bahsettiğimle alakalı bişeyde yok orda.

tesadüf05

tesadüf05

Üye
Arkadaşlar geçin XXJL2 ye hiçbi sorun yok social hub etkin mesenger var bunlardanda faydalanın :oke:

ares_53

ares_53

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar geçin XXJL2 ye hiçbi sorun yok social hub etkin mesenger var bunlardanda faydalanın :oke:

walla dostum flash atmayı bilsem yaparımda hiç ilgilenmedim o işlerle açıkcası.. kiesle güncelledim hep :hmmm

hegomania

hegomania

Üye
o dediğin yerle alakası yok dostum orası orjinal ayarlarında zaten hem ayrıca bu bahsettiğimle alakalı bişeyde yok orda.

ilk aldığımda bende bu sıkıntıyı yaşamıştım. Meğersem oradaki ayarları değiştirmişim. Belki benzer bişeydir diye yazdım.

Buarada XXJJ9 yüklü uzun zamandır. Gayet sorunsuz.:oke:
Kolay gelsin.

cezalper

cezalper

Üye
aynen arkadaşlar xxjj9 2.0 çıkana kadar en iyisi bu bence hiç uğraşmayın güncelleme ile xxjj9 yükleyin en stabil çalışan versiyon bu 2.0 çıksın zaten herkes ona geçicek 1.2 de kalmak isteyen olmaz :)

• Beğen
Tepkiler: hegomania
ares_53

ares_53

Üye
    Konu Sahibi
XXJL2 mi XXJJ9 mu ? hangisi daha iyi sizce arkadaşlar.. ve bide ben ml kullanarak bunları yüklemeyi bilmiyorum hiç yapmadım.. nasıl yapabilirim biri yardımcı olsa :) bende JVKC1 var şuan..

tesadüf05

tesadüf05

Üye
XXJL2 mi XXJJ9 mu ? hangisi daha iyi sizce arkadaşlar.. ve bide ben ml kullanarak bunları yüklemeyi bilmiyorum hiç yapmadım.. nasıl yapabilirim biri yardımcı olsa :) bende JVKC1 var şuan..

JJ9 a spof yapılıyor ücretli uygulama ve oyunları ücretsiz yükleyebiliyosun JL2 de social hub ve mesenger etkin sosyal ağlar mükemmel uyumlu tercih sana kalmış

ares_53

ares_53

Üye
    Konu Sahibi
JJ9 a spof yapılıyor ücretli uygulama ve oyunları ücretsiz yükleyebiliyosun JL2 de social hub ve mesenger etkin sosyal ağlar mükemmel uyumlu tercih sana kalmış

JL2de spoof yapılamıyormu ? ve bide bu fwleri nasıl yükliycem bi konu varmı detaylı anlatan.. link verebilirmisin dostum :)

--------------- Ekleme ---------------

yokmu ilgilenen :)

Bekmezz

Bekmezz

Üye
mrb arkadaşlar;

Bendede aynı sorun devamlı olmaktaydı, cebimde falan açılıyor zannetmiştim. araştırayım dedim karşıma çıktı. Kesin son güncellemeyle gelen bir sorundur o zman, çünkü önceden olmuyordu...

grafikedy

grafikedy

Üye
bir çözüm yazan yok herhalde... geçmiş olsun demekten başka birşey gelmiyor aklıma :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt