Kellere mucize formül

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kellere mucize formül

Hem ucuz, hem de kolay bir yolu var. Kellere mucize gibi formül bakın nasıl?

Ankara'nın Sincan ilçesinde 18 yıldır berberlik yapan Turgay Topal, saç dökülmesi ve kelliğe karşı ilginç bir çözüm buldu.

3 ay önce berber dükkanına gelen bir müşterisinin kafasını şaka olsun diye maden suyuyla yıkayan berber Topal bunun işe yaradığını görünce, o gün bugündür saç sorunu yaşayan müşterilerinin kafasını sodalı suyla yıkıyor. Topal, bu yöntemin kel olan müşterilerinde etkili olduğunu savunuyor.

ŞAKALAŞIRKEN BULMUŞ
Berber Topal, müşterilerini tıraş etmede maden suyunu nasıl kullanmaya başladığını şöyle anlatıyor; ''Şakalaşırken sonucu bulduk. Maden suyu içerken fazla geldi, bizde bunu şaka olsun diye arkadaşım olan müşterinin kel olan başına döktüm. Kendi başıma da döktüm. Başımızda 3- 5 gün sonra kaşıntı yapmaya başladı. Ardından saçı dökük olan müşteri arkadaşımda saç çıktığını farkettik, o gün bu gündür saç sorunu yaşayan müşterilerimizde kullanıyoruz. Ve saç çıkarmada etkili olduğunu görüyoruz.'' diye konuştu.

Müşterilerinin başını maden suyuyla yıkayan berber, yaklaşık 2 ay süreyle Mustafa İşleyen üzerinde bunu denediğini ve İşleyen'in kafasında kısa sürede saç çıkmaya başladığını önü sürüyor.

NASIL UYGULANIYOR?
Mustafa İşleyen, saçlarının 10 sene önce dökülmeye başladığını, yaklaşık 2 aydır kafasına maden suyu ile yıkadığını belirtiyor.

Çevresinde de saçlarının çıktığını söyleyenler olduğunu belirten İşleyen, bu işlemi günde 2 kez berber dükkanında uygulatığını dile getiriyor.

İşleyen, "10 senedir saçlarım dökülüyordu. Kafamın tepe kısımlarında hiç saç yoktu. 2 ayda bu hale geldi. Önceden kafam parlıyordu." diyerek çıkmaya başladığını iddia ettiği saçlarını gösteriyor.

Uygulamanın ardından kafasının ferahladığını belirten İşleyen, ayrıca kafasının da terlemediğini ifade etti.

Turgay Topal, bulduğu formülü şu şekilde uyguladığını belirtti: "Öncelikle müşterinin kafasını özel bir şampuanla yıkıyoruz. İyice duruluyoruz. Ardından 1 şişe maden suyunu saç olmayan bölgeye ovuşturarak döküyoruz. Ardından kuruluyoruz. Ama saçın kesinlikle temiz olması gerekiyor. Yoksa maden suyu köpürmüyor."

Şampuanın bitkisel olduğunu belirten Topal, şampuanın formülünü sır gibi saklıyor. Berber, şampuanın içine başka bir madde karıştırmadıklarını söylüyor.

Berber Topal, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa bu işlemi uyguladığını söylüyerek, müşterilerinin de bunu ilgiyle karşıladığını belirtiyor

CEREN

CEREN

Üye
neyse bende tavsiye edyim barı tanıdığım var tam kel değil ama saçları seyrek:D:D:D
gerçi o her haliyle şirin:pro:

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
çamurumsu bir ismimi war :D
kummuydu yaw yoksa
topraklı kumlu çamurlu bir ismi olacak sanırım :ehe

CEREN

CEREN

Üye
şşşttt ayıp oluyor ama ayrıca o herhali ile şirin..
:ehe

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ewet ewet hele göbeğiyle o kadar şirinki süper mario gibi :kop:

CEREN

CEREN

Üye
sende yok diye kıskanıyon deme:D:D:D

omayra

Üye
marifetin şampuanda olduğunu düşünüyorum ben :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bioxin kullanın:D:D:D

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sende bioder kullan :ehe

mservank

mservank

Üye
:kop:

toprakumit

toprakumit

Üye
neyse bende tavsiye edyim barı tanıdığım var tam kel değil ama saçları seyrek:D:D:D
gerçi o her haliyle şirin:pro:

çamurumsu bir ismimi war :D
kummuydu yaw yoksa
topraklı kumlu çamurlu bir ismi olacak sanırım :ehe

şşşttt ayıp oluyor ama ayrıca o herhali ile şirin..
:ehe

ewet ewet hele göbeğiyle o kadar şirinki süper mario gibi :kop:

sende yok diye kıskanıyon deme:D:D:D

:sopa::sopa::sopa: şiiiii ne oluyooo baQem orada kulağımın neden çınladığı belli oldu :bud:

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kanka sen niye üstüne alınıyon sen de kellik problemi yok kii..
sadece alnın biraz genişş....:D:D

yok yaw seç telleri çok ince ondan yani :D
bu arada berberdende kar eder :ehe

süper mariom benim :op:

CEREN

CEREN

Üye
şuan saç telleri güçlenme aşamasında cünkü ürün kullanıyor:D

canturgay

canturgay

Üye
yok yaw seç telleri çok ince ondan yani :D
bu arada berberdende kar eder :ehe

süper mariom benim :op:
süper mario ...:kop: az sonra gelişşmiş versiyon olarak gelir ağzından ateş çıkarırsa görürsünn kanka...:D:D

onursss

onursss

Üye
konuyu nerden nereye getirmişsiniz:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt