Kelime Ezber Android

Sponsorlu Bağlantılar

gturedi

Üye
    Konu Sahibi
Kelime Ezber Android
Arkadaslar ingilizce kelime haznesini geliştirme isteyenler için uygulama yazdım 2 gün önce markete attım bir göz atarsanız sevinirim, faydalı olacağını düşünüyorum:

uygulamanın linki: "Bu uygulama sayesinde İngilizce veya uygun herhangi bir dildeki kelimeleri daha etkin ve hızlı şekilde öğrenebileceksiniz.

Uygulama özellikleri:
- Kendi oluşturduğunuz liste ve kelimeleri ekleyip, bu kelimelerle test olmak,
- KPDS, UDS, TOEFL, YDS kelimeleri,
- İngilizcede en sık kullanılan 1000 kelime, düzensiz fiiler, phrasal verbs,
- 2 farklı test modu: klasik & çoktan seçmeli
- Testlerde istastiki veriler(doğru yanlış sayısı) tutulup kullanıcıya gösterilmesiyle, kelime ezber sürecinizin en aza indirilmesi
- Telaffuz özelliği

Arkadaslar program henuz gelistirme asamasinda, geri bildirimleriniz dogrultusunda uygulamaya eklemeler yapacagim."

• Beğen
Tepkiler: gonuldostu82, ahmetsahin ve happyayaz

ademacar

Üye
iphone için kelime ezber var kardesım o süper onun benzeri yaparsam ipodumu gönül rahatlıgıyla satarım

gturedi

Üye
    Konu Sahibi
:) linkini gonderir misin bir bakayım ?

• Beğen
Tepkiler: Rıdvan_07

hernandess

Üye
destek için baktım ama galaxy mini desteklemiyor... :(

gturedi

Üye
    Konu Sahibi
merhaba arkadaşlar,
aradan geçen sürede uygulamayı geliştirdim, "kelimeezber.net" ile entegrasyonunu sağladım.
uygulama linki: play.google.com/store/apps/details?id=com.sagnak.kelimeezber2

ahmetkahraman

Üye
sagolun tesekkürler

ahmetkahraman

Üye
sagolun

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
Teşekkürler

perfeck07

Üye
Böyle birşey iphone içinde varmı acaba

LeYFeaR

Üye
apk sini verebilirmisin...

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
gerçekten harika bir uygulama emeğine sağlık yalnız link açılmıyor düzenle istersen:

hocam yanlız ufak tefek sorunlar şuna bir el atsanız daha iyi olacak mesele ses telefonun sesi ile orantılı değil telin sesini kıssam bile senin proğramın yükses ses ile kullanılmaya devam ediyor bir de
harf kutucukları küçük m harfi martı gibi görünüyor:) test yapıyorum test sonunda bilemediklerimi tekrar sor seçeneği bende aktif olmuyor bazen o kutucuğu aktif edebiliyorum ama çoğu zaman aktif olmuyor bilginize şimdiden teşekkürler.