Kedi deli etti beni ;) yardım için konuya

Sponsorlu Bağlantılar

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Kedi deli etti beni ;) yardım için konuya
Merhaba arkadaşlar 2 yıldır bir kedi besliyorum. Zorunlu olarak ev degştrdim. Eski evle yeni ev arasnda 500m mesafe var. Kedimi yeni eve getirdkten snra 2 kere eski mahalleye kaçtı. Şu anda buyuk ihtmalle orada :) onu nasıl buraya alıştırtcam bana akıl verin bırakmak istemiyorum onu :|

turancen

turancen

Üye
Sevdiği yemeklerden ve oyuncakları etrafa koy sürekli belki böyle alışır, tabi şahsi görüşüm bu

Revengeful

Emekli Yönetici
Belki sevdiği dişi/erkek ordadır :D

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Kedim erkek:) ayıptır soylemesi çok çapkındır hiç bana çekmemiş:D evden çikartmamaya çalışyorum lakin tuvaleti gelnce kapıya dayanıyor çıkınca kayboluyor:)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim büyük ihtimalle dişi vardır ona gidiyordur fakat mevsim kış şimdi gitmemesi lazım. Etrafa kedi kumu bırak ona alışsın dışarı çıkartma bir süre

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Bugun almak için gittim bulamadım kimbilir nerelerde geziyor biz ise onu düşünyoz bencil kedi!:)

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
kedi tasması kullan

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Eski evle yeni ev arasnda 500m mesafe var. Kedimi yeni eve getirdkten snra 2 kere eski mahalleye kaçtı. Şu anda buyuk ihtmalle orada :)

Kediler sahibini terk etmeyecek kadar akıllıdır merak etme.Bırak takılsın, arada 500m mesafe varsa tutamazsın zaten. :D

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Kediler sahibini terk etmeyecek kadar akıllıdır merak etme.Bırak takılsın, arada 500m mesafe varsa tutamazsın zaten. :D
Hiç geri gelmedi amma daha :| ben tutup getirdım hep. Her gittigmde kapının onunde bulyodum dune kadar dun getireym tekrar dedim bulamadm:) ümidi kestim iyice