Kayıtlı sesi başka birinin sesine benzetmek mümkün mü?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kayıtlı sesi başka birinin sesine benzetmek mümkün mü?
Montajla yapılıyor sanırım pek hoş bir durum olmasa da. Arkadaşlar arasında eğlencesine çektiğimiz bir videoya intro konuşması ekledik. Bu sesi Nur Subaşı'nın sesiymiş gibi değiştirmemiz mümkün mü?

• Kahkaha
Tepkiler: gonyalı, Baydırman ve PALA.

PALA.

PALA.

Üye
Bu sesi Nur Subaşı'nın sesiymiş gibi değiştirmemiz mümkün mü?
Sen beni güldürdün, Allah da seni güldürsün :D Hani normal birinin sesine benzetmeye çalışsan bişey demiyecem.
Nur Subaşı adam ülkemizin en iyi dublaj sanatçısı, adam o tonu yakalamak için yıllarını vermiş. Eğer öyle bir teknoloji olsaydı, herkes kullanırdı.

Birde rahmetli İstemi Betil vardı.

• Beğen
  • Cool
Tepkiler: Silinen Üye 2526643 ve Baydırman
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
DeepFake falan vardı ya yüzünü sesini taklit ediyordu onun gibi bir şey mümkün olur mu diye düşündüm de olmuyormuş anladığım kadarıyla :p.

PALA.

PALA.

Üye
DeepFake falan vardı ya yüzünü sesini taklit ediyordu onun gibi bir şey mümkün olur mu diye düşündüm de olmuyormuş anladığım kadarıyla :p.
Adamın diksiyonu çok iyi, ses ayarlaman çok zor, diksiyonu ayarlaman daha da zor, uğraşmayın.

gonyalı

gonyalı

Üye
Montajla yapılıyor sanırım pek hoş bir durum olmasa da. Arkadaşlar arasında eğlencesine çektiğimiz bir videoya intro konuşması ekledik. Bu sesi Nur Subaşı'nın sesiymiş gibi değiştirmemiz mümkün mü?
Benim ses iyi istersen yolliym sana

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Neyse gerek kalmadı zaten :P

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...