Kayıp Küpe 73 Yıl Sonra Bulundu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu SahibiKayıp küpe 73 yıl sonra bulundu


Mavi Melek filmiyle beyazperdenin efsanevi oyuncuları arasına giren Marlene Dietrich'in 1934 yılında kaybettiği sanılan bir küpe, 73 yıl sonra bulundu. İngiltere'nin kuzeybatısındaki Blackpool eğlence parkını ziyaret eden ünlü oyuncu, bu sırada küpesini kaybetmişti.


O olduğu sanılan küpenin eğlence parkında yürütülen çalışmalar sırasında bir gölde bulunduğu kaydedildi.

Parkın sözcüsü, "Ziyaret sırasında çekilen fotoğraflardaki küpeyle bulunan küpeyi karşılaştırdık" dedi ve küpenin kayıp küpeye tıpatıp benzediğini ve küpenin geçen zamana iyi dayanmış gibi göründüğünü söyledi.

"Mavi Melek" filmini çekmesinin üzerinden 4 yıl geçtiği ve ününün doruğunda olduğu bir dönemde Marlene Dietrich, dönemin park müdürü Leonard Thompson tarafından bir reklam kampanyası çerçevesinde davet edilmişti.

1992'de 90 yaşında hayata veda eden yıldız küpesinin bulunmasını istemiş, ancak arama çalışmalarından sonuç alınamamıştı.
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ne küpeymiş...
 

Calaissien

Üye
görente pırlanta sanıcak
 
mservank

mservank

Üye
Manevi değeri olabilir.:pro:
 
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
evet manevi değiri büyük olabilir 73 yıl sonra nasıl bulunmuş hayret ettim:)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Cevap
2
Görüntüleme
209
Yavuz Selim Baltacı
doctorrr
Cevap
9
Görüntüleme
541
doctorrr
doctorrr
Cevap
0
Görüntüleme
523
doctorrr
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt