[Kayahan14] Need For Speed Most Wanted HD GÜNCELLENDİ V2.0

Sponsorlu Bağlantılar

yeauw

yeauw

Üye
teşekkrüler

Pringles

Pringles

Üye
abi görecektin ben herşeyi yaptım işte dediğin gibi. Lan nasıl telefon bu pc dekinin aynısı diyorlar :D :D

cem095

Üye
korumalı nesne yüklenemiyor hatası veriyor bunu nasıl düzelteceğim bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

- - - Eklendi - - -

yeterli hafıza yok diyip oyun kapanıyor telefonum c7 belle

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
abi görecektin ben herşeyi yaptım işte dediğin gibi. Lan nasıl telefon bu pc dekinin aynısı diyorlar :D :D

ee sonra anladılar mı :D

- - - Eklendi - - -

korumalı nesne yüklenemiyor hatası veriyor bunu nasıl düzelteceğim bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

- - - Eklendi - - -

yeterli hafıza yok diyip oyun kapanıyor telefonum c7 belle

sis zaten çalışmıyor swf yi aç direk

M@cros

M@cros

Üye
Güzel olmuş.Emeğine sağlık.Devamını bekliyoruz.:oke:

volkanik38

volkanik38

Üye
:tşk:

Pringles

Pringles

Üye
Yok abi onlar telefondan anlamazlar :) İleride başka bölümlerde gelir falan dedim öyle işte ama çok zevkli oluyor millet başında :D

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
crazy_bull_01

crazy_bull_01

Üye
şu oyunun bi de nasıl oynandığını anlatın bakayım... Video gibi ben herhangi bir yere basıyorum ve hep aynı şeyler oluyor... Sanki senaryo yazılmış ve aynı şeyler olup duruyor... Yorumları yazan arkadaşlar hiç mi bir şey farketmiyorsunuz?

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
şu oyunun bi de nasıl oynandığını anlatın bakayım... Video gibi ben herhangi bir yere basıyorum ve hep aynı şeyler oluyor... Sanki senaryo yazılmış ve aynı şeyler olup duruyor... Yorumları yazan arkadaşlar hiç mi bir şey farketmiyorsunuz?

Sen farketmemişsin ekrana dokununca vites atıyor

MaxipmaN

Üye

yarı senaryo bile değil ekrana basınca vites attığını gorursün yarışa girmek için işlemlerı sen yapacaksın

tevley

tevley

Üye
kimse inanmıyodu be ben inandım helal olsun Teşekkürü hakketin şuna adminlik verin :D :tşk:

umitgul18

umitgul18

Üye
Kardeşim tebrikler ilk oyunun olmuyor bu. Telefonum bozuldu servise verdim. Ne zamandır foruma da giremedim seni tebrik edemedim telefonum gelsin hemen yükleyeceğim. Teşekkürler. Emeğine saygı. Başka oyunlar da bekleriz :tebessüm:

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim tebrikler ilk oyunun olmuyor bu. Telefonum bozuldu servise verdim. Ne zamandır foruma da giremedim seni tebrik edemedim telefonum gelsin hemen yükleyeceğim. Teşekkürler. Emeğine saygı. Başka oyunlar da bekleriz :tebessüm:
saolasın bu yorumun için rica ederim :D

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Verdiğin emek için teşekkürler.Başarılarının devamını dilerim.

marsl305

Üye
Resimleri çekip slayt gösterisi başlat aynı şey ?? Bildiğin açtım internet explorer ile birlikte swf yi oynadım.Bilmiyorum ama bence şu swf oyun işi saçmalık gibi.Ama yinede saygı duyarım uğraşmışsın

Üst Alt