Kategori birleştirimi

 • 2 Mayıs 2011
 • 442 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Motorlu Taşıtlar ve Modifiye kategorisi hakkında birşey söylemek istiyorum. Motorlu taşıt ve sohbet kategorisi çok fazla aktiflik üretmemekte aynı zamanda kategori içeriği bakımından Motorlu Taşıtlar ve Modifiye ana başlıklı kategoriden çok farklı konular yok.

  Motorlu taşıt ve sohbet kategorisini kaldırıp içeriğindeki konuları Motorlu Taşıtlar ve Modifiye ana başlıklı kategoriye aktarsak nasıl olur?
   


  Yazan: PERSPECTİVE
 2. 5 dakika önce dediğimi şimdi konu olarak görüyorum :D

  Garip :hmmm
   
 3. Mesajında sikayetini dikkate alarak konu açacağım demiştim zaten. 5 dakika önce dediğin şey formla alakalı bir durum ise bu bir tartışma konusudur. Yani bir bakıma bu konuyu aslında senın açman gerekirdi
   
 4. Motorlu taşıtlar bölümü şuanki haliyle oldukça yararlı bir yapı içindedir. Öneriniz yinede yönetim içinde tartışılıp karara bağlanacaktır. Teşekkürler.
   
 5. İlginiz için ben teşekkür ederim
   
 6. Zamanında aktif olduğu için bölümlere ayrıldı; şimdi pasif diye birleştirirsek ve ileride tekrar aktiflik kazanırsa geri mi ayıracağız. Gerek yok.
   
 7. Konu dışında en aktif olan bölümün şu saatlerde 200 izleyicisi var ve Motorlu taşıtlar bölümünün 95 izleyicisi var ki gün içinde de sürekli artıyor :)
  Yani;Diğer arkadaşlara uyuyorum.
  Yine de önerin için teşekkürler başşka bir şeyler düşünürüm oraya aktiflikte azalma olur ise.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/02/2019 - 06:45