Kategori birleştirimi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PERSPECTİVE

PERSPECTİVE

Üye
    Konu Sahibi
Kategori birleştirimi
Motorlu Taşıtlar ve Modifiye kategorisi hakkında birşey söylemek istiyorum. Motorlu taşıt ve sohbet kategorisi çok fazla aktiflik üretmemekte aynı zamanda kategori içeriği bakımından Motorlu Taşıtlar ve Modifiye ana başlıklı kategoriden çok farklı konular yok.

Motorlu taşıt ve sohbet kategorisini kaldırıp içeriğindeki konuları Motorlu Taşıtlar ve Modifiye ana başlıklı kategoriye aktarsak nasıl olur?

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
5 dakika önce dediğimi şimdi konu olarak görüyorum :D

Garip :hmmm

PERSPECTİVE

PERSPECTİVE

Üye
    Konu Sahibi
Mesajında sikayetini dikkate alarak konu açacağım demiştim zaten. 5 dakika önce dediğin şey formla alakalı bir durum ise bu bir tartışma konusudur. Yani bir bakıma bu konuyu aslında senın açman gerekirdi

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Motorlu taşıtlar bölümü şuanki haliyle oldukça yararlı bir yapı içindedir. Öneriniz yinede yönetim içinde tartışılıp karara bağlanacaktır. Teşekkürler.

PERSPECTİVE

PERSPECTİVE

Üye
    Konu Sahibi
Motorlu taşıtlar bölümü şuanki haliyle oldukça yararlı bir yapı içindedir. Öneriniz yinede yönetim içinde tartışılıp karara bağlanacaktır. Teşekkürler.

İlginiz için ben teşekkür ederim

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Zamanında aktif olduğu için bölümlere ayrıldı; şimdi pasif diye birleştirirsek ve ileride tekrar aktiflik kazanırsa geri mi ayıracağız. Gerek yok.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Konu dışında en aktif olan bölümün şu saatlerde 200 izleyicisi var ve Motorlu taşıtlar bölümünün 95 izleyicisi var ki gün içinde de sürekli artıyor :)
Yani;Diğer arkadaşlara uyuyorum.
Yine de önerin için teşekkürler başşka bir şeyler düşünürüm oraya aktiflikte azalma olur ise.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt