Kaspersky Mobile Security v9.04 S60v3 SymbianOS9.x Signed

Sponsorlu Bağlantılar

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kaspersky Mobile Security v9.04 S60v3 SymbianOS9.x Signed
Cep gizlilik koruyun:

Eğer, SMS göndermek, arama yapmak internette gezinti ve her geçen gün sosyal ağlar üzerinden iletişim. Smartphone senin hayatın. Kaspersky Mobile Security özel hayatınızda gerçekten özel tutar.

Vurgulamaktadır:

- Gizlilik Koruması - sadece gözlerinizi için: Sen hangi kişiler ve telefon numaraları üzerinden size 'özel' tutmak istiyorsanız özel kontrole sahip. Gizlemek ve göstermek telefon defteri girişlerini, SMS ve çağrı bir düğmeye dokunarak kaydeder.

- Bir kayıp ya da çalıntı smartphone bulun: Sen dahili GPS fonksiyonu bulun kullanarak bir kayıp ya da çalıntı cep telefonu bulabilirsiniz.

- Güvenli bağlantı, fotoğraf ve yetkisiz erişimden dosyaları:
Sen ve şifreli klasörlerde tüm dijital varlıklarını saklayabilir uzaktan blok ya da kaybetmiş ya da çalınırsa smartphone silin.

- Blok istenmeyen çağrıları veya SMS: Sen kara listeler ve beyaz listeler kişiler atayarak rahatsız edici aramalar ve SMS'ler filtre edebilirsiniz.

- Ebeveyn kontrolü: Siz çocuk aramalar ve SMS (örneğin blok prim oranı numaraları) kısıtlayabilir ve kullanarak GPS bul onların nerede olduğunu takip edebilirsiniz.

Kaspersky Mobile Security 9, tehlikeli ağ bağlantıları ve daha bir çok engelleme, gerçek zamanlı antimalware taramalar, otomatik güncellemeler de dahil olmak üzere, zarar smartphone'unuzu korumak için gereken herşey: - kötü amaçlı yazılım ve ağ saldırılarına karşı smartphone koruyun.

Kayıt Kodu: D4N7D-PD625

Kurulum Adımları:

1) Telefonunuzdaki ekli dosya yükleyin
2) 'http://promo.kaspersky.com/chip' Git

3) ve Doğru e-posta adresinizi girin kod bana sağladığı ve basın gönderin
4) 2 dakika içinde size e-posta içinde bir lisans kodu alırsınız.
5 kod ve zevk ile uygulama Register) !!!!!!

Uyumluluk S60v3/v5 / ^ 3:

Nokia 5320 XpressMusic, Nokia 5630 XpressMusic, Nokia 5730 XpressMusic, 5800 XpressMusic, Nokia 6210 Navigator, Nokia 6220 classic, Nokia 6650 fold, Nokia 6700 slide, Nokia 6710 Navigator, Nokia 6720 classic, Nokia 6730 classic, Nokia 6760 slide, Nokia 6788i, Nokia 6790 slide, Nokia 6790 Surge, Nokia C5-00, Nokia C5-01, Nokia E5-00, Nokia E52, Nokia E55, Nokia E71x, Nokia E72, Nokia E73 Modu, Nokia E75, Nokia N78, Nokia N79, Nokia N85 Nokia N86 8MP, Nokia N95-3 NAM, Nokia N96, Nokia N96-3, N97

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ladrex84, skader, minoo ve 1 kişi daha

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler

satcodx

Üye
kardeş yükleniyor gönderilen koduda kabul ediyor ama antivürüs antidef vs diye bişey değip tekrar bir kod istiyor ? o kod nedir biliyormusun ? yani antivürüse tıkladığımda tarama yaptıramıyorum tekrar bir kod istiyor?

lakguci

Üye
teşekkürler kardeş bir 6 aylık lisans verdi. bu sürenin sonunda tekrar ayni işlemi yaptığımız zaman tekrar bir 6 ay daha alabilirmiyiz ?

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
teşekkürler kardeş bir 6 aylık lisans verdi. bu sürenin sonunda tekrar ayni işlemi yaptığımız zaman tekrar bir 6 ay daha alabilirmiyiz ?

rica ederim kardeşim uyumlu telefonum olmadıgı için deneyemedim ama muhtemelen programı telden kaldırıp tekrar yüklediğinde yine bir 6 ay deneme olarak kullanabilirsin

skader

skader

Üye
teşekkür ederim anti-spam sms engelleme olayı 1 numara :)

prone

prone

Üye
saol nadir abi çalıştı :oke:

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim Arkadaşlar beğenmenize Sevindim

karshiyakali

karshiyakali

Üye
teşekkürler güzel bi paylaşım

wildtiger223

wildtiger223

Üye
tesekkürler eline sağlık

miroctas

Üye
tesekkurlerr cok iyi :)

süleyman uğur

Üye
arkadaşım bu promokaspersky......... Diye verdiğn siteye girdim invaild campain diyo acaba kampanya bitti mi ? Bi yardım edersen sevinirim....

alemburda

alemburda

Üye
Yükleme sırasında hata: Erişime İzin Verilmedi Diyor kesin rom bölümüne el atmayı çalıştı of en sevdiğim antivirüs yüklenmedi.

----------Eklendi @ 21:40:58 ---------- Yazıldı @ 21:21:28 ----------

kmsecurity_9.4.95_en.sis bekliyoruz şuan en son sürüm o ve sorunsuz ! :oke:

sevda mahkumu

Üye
Tsk kardeş

USAForever

USAForever

Üye
tesekkurler

berk bilgin

berk bilgin

Üye