Kaspersky 9.3.69 Türkçe + tek tıkla 2049 kadar lisans

vedat533

Üye
    Konu Sahibi
bana sorarsanız uğraşmaya gerek yok pek fark olduğunu sanmıyorum ama bu arada dip not secmanla hackli tellerde sorunsuz çalışıyor bu iki program ama helloox te olmuo denendi ama secmanı kullanmadım kullanmayada niyetim yok bi program için

teşekkürler ama helloox2 i bile yüklerken sertefika hatası diyor

vedat533

Üye
    Konu Sahibi
yoo bende yüklemede hata yok ta ktool açılmıyor güvenlik hatası diyor forumlarda sistemi açmak için rompatcher i açıp open4all aktif edin diyo ama onuda yapmama rağmen sonuç aynı neyse 9.52 ye dewam etçez napalım

OrEmCeLL

Üye
paşam önce pro yukle sonra tool u yukle sonra toolu acmaya calıs acılmıyo dicektir. arkaplana bırakıp roompatch in aç private gorunur halde olduktan sonra toola gir o zaman yapabilirsin. saygılar

vedat533

Üye
    Konu Sahibi
işte onu yaptım gene güvenlik nedeniyle çalıştırılamıyor dedi yani bu sadece benim tespitim değil herkeste aynı ktoolun son sürümü açılmıyor helloox te

arkadaşlar
önce programı imzalayın bende programı var izlalıyorum ondan sora telefona atıyorum öyle çalışıyo yoksa direk atarsanız çalışmaz bende bi program var 2033 e kadar setifika lıyor

seven1

Üye
tesekurler

----------Eklendi @ 20:43:46 ---------- Yazıldı @ 20:42:35 ----------

sertifika hatasi verdi dostum cok ihtiyacim vardi ya genede tesekurler

selk

Üye
heydostum benim tel hackli gene sertifika hatası veriyo E71

doping18

Üye
eline saglık paylaşımın için yalnız benim güncelleme sorunum var güncelleme yapan arkadaşlar güncelleme dosyasının siteye yükleyebilirler mi lütfen yardım

engin566

Üye
elerine sağlık kardeş , güzel olmuş

cıdalı

Üye
bileşenlerden biri bulunamadı proğrmı yeniden yükleyin diyo