Kasa: Resim, Müzik, Video vs Dosya Şifreleme

Sponsorlu Bağlantılar

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
Kasa: Resim, Müzik, Video vs Dosya Şifreleme
Merhaba Arkadaşlar.
öncelikle belirtmem gereken uygulama bana ait diildir. ama Türkçeleştirmesi ve düzenlemesi
tamamen bana aittir. Playstore da gördüğüm ve beğendiğim bir uygulamadır. İçerisinden
Reklamları kaldırıldı. %100 Türkçeleştirildi. E-posta kurtarma seçeneğinde ilerde yapımcıyla
sorun yaşanmaması için mail serverını kendi serverıma aldım. Denemenizi öneririm.

Özellikleri:

- Resim, video, müzik vb bütün dosyaları kasaya kilitleyebiliyorsunuz.
- Kasaya giriş için dilerseniz şifre dilerseniz parmakizi kullanabiliyorsunuz. (Parmakizi donanımı mevcut telefonlarda)
- Şifreyi unutma durumuna karşı mail adresinize gelecek bir kod ile verilerinize erişebilirsiniz.
- Davetsiz Misafir özelliği ile bir kişi sizin belirttiğiniz sayıda şifre denemesi yaptığında gizlice onun resmini çeker.
- Kendi geri dönüşüm kutusu mevcuttur. Ordan sildiğiniz dosyaları geri alabilirsiniz.
- Hiç bir şekilde kasaya atılan dosyalar telefonda görüntülenemez.
- Kasada dosya var iken Uygulamayı kaldırırsanız veriler ortaya çıkmaz. ve tekrar yüklediğinizde şifrenizle verilere erişebilirsiniz.
** Telefonunuzu sıfırlamadığınız sürece
- Kasa uygulaması ile başka bir arkadaşınızda şifrelenmiş dosya gönderebilirsiniz.
**Kasa uygulaması arkadaşınızdada yüklü olmalıdır. Şifreyi girdiğinde arkadaşınızın kasasına eklenir dosya.

Genel özellikleri bunlardır. deneyip tavsiyelerinizi bana iletirseniz geliştirmeye çalışırım.
Umarım işinizi görür.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990, tuareq, ayadoge ve 3 diğerleri

Silinen Üye 2613395

Silinen Üye 2613395

Kapalı Hesap
paylaşım için :tşk:

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Emeğinize sağlık :tşk:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
E-posta kurtarma seçeneğinde ilerde yapımcıyla
sorun yaşanmaması için mail serverını kendi serverıma aldım.

Öncelikle teşekkürler ve herhangi bir durumla karşılaşıldığı takdirde bu bizim sorumluluğumuzda değildir. Uygulamayı kullanmak isteyen kullanıcılarımız dikkatle içeriği incelemesi gereklidir.

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle teşekkürler ve herhangi bir durumla karşılaşıldığı takdirde bu bizim sorumluluğumuzda değildir. Uygulamayı kullanmak isteyen kullanıcılarımız dikkatle içeriği incelemesi gereklidir.

yanlis anlasilmak istemem. bu server olayi sadece mail serverdir ve sifreyi unuttugunuz takdirde size bi sifirlama kodu gonderir. tabiki de uygulamayi dilediginiz sekilde inceleyebilirsiniz. sizde haklisiniz herkesten hersey beklenir. yillar once bu siteye kaydoldum elimden geldigince arkadaslara yardimci oldum. kendi capimda android uygulamalari uzerine calismalar yapmaktayim ve amacim yine sitenizde paylasim yaparak arkadaslara yardimci olmak.

iki-s

Üye
link çalışmıyor

Üst Alt