Kartın NFC Bilgileri Kopyalanıp Telefonla Okutulabilirmi ?

Sponsorlu Bağlantılar

UsainGold

Üye
    Konu Sahibi
Kartın NFC Bilgileri Kopyalanıp Telefonla Okutulabilirmi ?
Örneğin papara uygulaması mobil ödeme desteklemiyor. Ben kartımın NFC bilgisini telefondan bi uygulama ile okutup sonrada posmatiklere telefonumla ödeme yapmamın imkanı var mı ?

(Cihazım ROOTLU)

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bende düşündüm o mevzuyu . Nfc bilgilerini okuyan programlar var ama telefonun kendi hafızasına alanını hiç görmedim.

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Şu ikisi var ama bu konularda resmi banka dışında başka bir uygulama kullanmak akıl işi değil yani.

• Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR

UsainGold

Üye
    Konu Sahibi
Şu ikisi var ama bu konularda resmi banka dışında başka bir uygulama kullanmak akıl işi değil yani.

Bunlar NFC okuyorlar hocam, okutmuyorlar.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Bunlar NFC okuyorlar hocam, okutmuyorlar.

Evet şimdi yorumları okuyunca ben de gördüm, kimse başaramamış.
Zamanında MasterCard'ın bir uygulaması vardı, galiba Türkiye'de geçerli değil.Tüm MasterCard logolu kartlar yüklenip kullanılabiliyordu.

Zaten ilk mesajımda dediğim gibi, büyük kuruluşların uygulamaları dışında bu konulara girmeni hiç tavsiye etmem, en iyisi fiziksel kartın kendisini kullanmak.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

UsainGold

Üye
    Konu Sahibi
Evet şimdi yorumları okuyunca ben de gördüm, kimse başaramamış.
Zamanında MasterCard'ın bir uygulaması vardı, galiba Türkiye'de geçerli değil.Tüm MasterCard logolu kartlar yüklenip kullanılabiliyordu.

Zaten ilk mesajımda dediğim gibi, büyük kuruluşların uygulamaları dışında bu konulara girmeni hiç tavsiye etmem, en iyisi fiziksel kartın kendisini kullanmak.
Valla hocam kart taşımaktan bıktım. Telefondan 2snyde hemen ödeyeceğim veya kol saatinden. Bu yüzden.

Üst Alt