Kartaltepe

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Kartaltepe!

Beşiktaş, Tarabya'da 700 dönümlük arazinin üzerine 20 bin konutluk bir site kuruyor. Bu projeden beklenilen gelir 200 milyon dolar

Resmi başvuru bugün
Galatasaray’ın Seyrantepe arazisinin üst kullanım hakkını almasından sonra atağa kalkan Beşiktaş, tarihi bir projeye imza atmak için tüm hazırlıklarını tamamladı. ‘Boğaz’ın en güzel semtlerinden biri olan Tarabya’da 700 dönümlük arazinin kulübe devri için görüşmeler sonlandırıldı. Demirören yönetimi devir işlemleri için bugün resmi başvuruyu yapacak.

Müthiş bir spor salonu
Buraya BJK Yapı Kooperatifi vasıtası ile 20 bin konutluk ‘Kartal Site’ kurulacak. Siyah-Beyazlılar ayrıca Türkiye’de bir ilke imza atarak aynı yere ülkemizde eşi benzeri olmayan 15 bin seyirci kapasiteli, içinde nizami bir atletizm pisti de bulunan çok amaçlı spor salonu inşaa edecek. Beşiktaş, bu projeden 200 milyon dolarlık bir gelir bekliyor.
 
hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
Vay bee... :wacko:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected]xicep.com mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt