Kartal da modaya uydu !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
India

India

Üye
    Konu Sahibi
Kartal da modaya uydu !
Zirve yarışındaki rakipleri gibi Beşiktaş da, aradığını bulamadı.. Ligin ikinci yarısında puanla tanışamayan Mersin İdmanyurdu'nu konuk eden Kartal, rakibine yenildi; Fenerbahçe derbisi öncesi iki sakatlık verdi, Q7'yi de kaybetti..

Beşiktaş: 0 - Mersin İdmanyurdu: 1

Stat: Fiyapı İnönü

Hakemler: Kuddusi Müftüoğlu, Serkan Gençerler, Mustafa Sönmez

Beşiktaş: Cenk Gönen, Hilbert (Dk. 24 Tanju Kayhan), İbrahim Toraman, Egemen Korkmaz, İsmail Köybaşı (Dk. 34 Ekrem Dağ), Edu, Ernst, Necip Uysal, Veli Kavlak, Simao, Almeida

Mersin İdmanyurdu: Sehic, Erhan Güven, Çağdaş Atan, Boum, Mustafa Keçeli, Barış Ataş, Zurita, Tisdell, Bueno, Erdal Kılıçaslan, Moritz

Gol: Dk. 44 Erdal Kılıçaslan (Mersin İdmanyurdu)

minoo

minoo

Üye
Quaresma'nın yaptığı hareket çok gereksizdi. Haketti yediği kırmızıyı da. Üzüldük tabii ki ama yendiğinde sevmiyorum seni yenildiğinde sevdiğim kadar kartalım :op:

Tebrikler M.İ.Y

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Beşiktaş'ı ben de severim. Geçmiş olsun.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
G.saray'ın şansı mıdır nedir arkadaş ..Adamlar zirvedeyken tepetaklak oldular.Bizimkiler de buna uydular.

arslansem

arslansem

Üye
Demirören için zor bir gün hem fener yenildi hem beşiktaş :d:

• Beğen
Tepkiler: India
Türe

Türe

Üye
kötü oynuyoruz hak ediyoruz . :ah

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Maçı izleyemediğim için maçla ilgili birşey diyemiyorum ...Fenerbahçe maçında Q7,Fernandes,İsmail ve Hilbert'in oynayamayacak olması Beşiktaş açısında çok büyük kayıp . Bu adamlar Beşiktaş'ın demirbaşlarıydı ... Fenerbahçeyi bu derbi maçında bir adım önde görüyordum . Bu kayıplardan sonra Fenerbahçe kesin kazanır diyorum...

minoo

minoo

Üye
Maçı izleyemediğim için maçla ilgili birşey diyemiyorum ...Fenerbahçe maçında Q7,Fernandes,İsmail ve Hilbert'in oynayamayacak olması Beşiktaş açısında çok büyük kayıp . Bu adamlar Beşiktaş'ın demirbaşlarıydı ... Fenerbahçeyi bu derbi maçında bir adım önde görüyordum . Bu kayıplardan sonra Fenerbahçe kesin kazanır diyorum...

Bence de FB bu durumda bir adım önde. Ama zaten sizinle yapacağımız maçtan sonra Braga maçımız var bizim. Ona daha fazla ağırlık verir diye düşünüyorum Carvalhal :hmmm

m_542tf

Üye

Ali ağzından bal damlıyor diyorum :ehe

Apit"

Apit"

Üye
Be gardaşlar ne anlamı var ki . Şu anda kimin önde olmasının ne önemi varki. Önemli olan ilk dörtte kalmak...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ama yine de belli olmaz . Bu bir derbi . Unutmamak gerek .:)

India

India

Üye
    Konu Sahibi
Apit";4299024' Alıntı:
Be gardaşlar ne anlamı var ki . Şu anda kimin önde olmasının ne önemi varki. Önemli olan ilk dörtte kalmak...

lider olunca kimse böyle konuşmuyor hep alttakiler bu lafı söylüyor

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Ben yine de Fb derbisinde ya üst oynayacam ya da beraberlik..tek maç olursa da 100 tl basarım.

SucX

SucX

Üye
Maçı kötü oynamayı sorumsuzluğu herşeyi geçtim.. Takım nasıl yönetiliyor neden hakkımız savunmuyor? Rakip takımdan 2 oyuncu bariz atılması gerekirken hatta bir tanesi hakemin gözü önündeyken atamayıp bizim maçtaki hakem nasıl göz kırpmadan veriyor kartı? 2 sarı karttan atılan fernandes neden pfdk'ya sevkedilip 2 maç ceza alıyorda elmanderin cezası geri alınıyor? yazıklar olsun türk futbolunun haline.. ve büyük fenerbahçeli(!) yıldırım demirören'e..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
India

India

Üye
    Konu Sahibi
Maçı kötü oynamayı sorumsuzluğu herşeyi geçtim.. Takım nasıl yönetiliyor neden hakkımız savunmuyor? Rakip takımdan 2 oyuncu bariz atılması gerekirken hatta bir ta nesi hakemin gözü önündeyken atamayıp bizim maçtaki hakem nasıl göz kırpmadan veriyor kartı? 2 sarı karttan atılan fernandes neden pfdk'ya sevkedilip 2 maç ceza alıyorda elmanderin cezası geri alınıyor? yazıklar olsun türk futbolunun haline.. ve büyük fenerbahçeli(!) yıldırım demirören'e..

elmander ile fernandesin durumu aynı değil bildiğim kadarıyla fernandes hakeme portekizce küfür etmiş baros da aynısını yaptı ona da 2-3 maç ceza verilecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...