Kartal ağır "Has"arlı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
India

India

Üye
    Konu Sahibi
Kartal ağır "Has"arlı!

Lider Galatasaray'ın yenildiği haftanın kapanış maçında Kayserispor'a konuk olan Beşiktaş, eline geçen fırsatı kullanamadı.. Siyah beyazlılar, 3 puan bıraktığı Kadir Has'ta, iki de futbolcusunu kaybederek ağır hasar aldı..

Kayserispor: 1 - Beşiktaş: 0

Stad: Kadir Has

Hakemler: Mustafa Kamil Abidoğlu, Baki Tuncay Akkın, Selçuk Kaya

Kayserispor: Navarro, Hasan Ali, İlhan, Eren, Troisi, Abdullah, Kujoviç, Sefa, Furkan, Okay, Pekarik

Beşiktaş: Rüştü, İsmail, Fernandes, Sivok, Quaresma, Mustafa, Ekrem, Necip, Simao, Ernst, Egemen

Gol: Dk. 1 Troisi (Kayserispor)

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
Carvalhal 2 futbolcusunu kart için uyardı demişlerdi iyi ki uyarmış bide uyarmasa ne olacak

m542tf

m542tf

Üye
Geçmiş olsun :ehe

haltie

haltie

Üye
10 kişiyle ve diğer etkenlere rağmen (bu konuda isteyen istediğini düşünebilir) böyle oynuyorsak helal olsun bize.:)

• Beğen
Tepkiler: delrico
Türe

Türe

Üye
Sikeden sonra sogudum zaten ligden . Lig bir anlam ifade etmiyor artik benim icin . Besiktasliyim ama galibiyetler bile sevindirmiyor artik beni..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Beşiktaş maçı kazanacak hiç birşey yapmadı ... Galibiyeti hak edecek hiç birşey yapmadı diyebiliriz ... FAKAT ;
Fernandes in iki sarı kartı da doğru dolayısıyla kırmızı kartta haklı ...

Ama ikinci sarıdan önce Fernandese net bir faul vardı ... Hakemin gözünün önünde üstelik ... Fernandes in faulünü görüp , onu görmemesi gerçekten enteresan ...

Dakika 56 da ise , Kayserisporlu oyuncu Pekanik bilerek topu eliyle oynadı . İkinci sarıdan kırmızı görmesi gerekirdi ..! Bu şekilde hakemin hatası maçın sonucuna tesir etmiştir bence ...

Beşiktaş takımının gole ihtiyacı varken ; Mustafa Pektemek i çıkarmak , yerine Edu yu koymak tam bir hoca skandalıdır ... Haftalardır sahada gezinen , ruh gibi dolaşan Simao yu 90 dakika tutmak hoca skandalıdır ...
Risk alıp 2 forvete dönmeliydin ... Her zaman diyorum ... Carvalhal , Beşiktaş ın hocası olacak kapasitede biri değil , 3.kalitedir diye ...
:oke:

greenmile

greenmile

Üye
bugün maç 1-0 bitiyorsa bu kayserinin beceriksizliğindendir bence ilk yarı beşiktaş savunması tam anlamıyla dökülüyordu.Fernandesin kartı son derece doğru,kayserili elemanı da ikinci sarıdan atmalıydı ancak atmadı.Ama Beşiktaş maçı kazanacak top oynamadı.İlk yarı ise Kayseri sezonun en iyi maçlarından birini çıkardı

haltie

haltie

Üye
kayseriden böyle onurlu mücadeleleri her maçta bekliyoruz:) ben hakem hatalarından hiç bahsetmedim lehimizede hatalar yapıldı ama biz alışığız böyle kararlara.

SucX

SucX

Üye
hakem hataları yanlıs oyuncu değişikliği kaybedecek birşey yokken oynanan korkak futbol yenilmemizin sebeplerinden yalnızca birkaç tanesi..

haltie

haltie

Üye
korkak futbol mu?Bence 10 kişiyle çok daha cesur oynadık

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
ilk golden sonra izlemedim dogal olarak 1dakika izledim maci.
arada takip ettim 10 kisi kaldik iyice sinir oldum.önüne gelene basti karti hakem resmen.hakeme de sinir oldum.kisaca cok sinir bozucu bir macti
saglik olsun besiktasim .sevinmek icin sevmedikki : )

• Beğen
Tepkiler: delrico
delrico

delrico

Emekli Yönetici
beşiktaş mı top oynamadı zemin mi çok kötüydü :ah resmen bataklıkta oynadık arkadaş üstüne üstlük hakemde cabası tamam fernandes'i atıyosun pekarik gözünün önünde elle oynuyo onu görmüyorsun buna tek söylencek söz yazık çok yazık !!!!

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...