Karoo 2.1


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Karoo ile sevdiklerinizle daima bağlantıda kalabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanarak çocuklarınızla, torunlarınızla, annenizle, babanızla veya ailenin herhangi bir üyesiyle anılarınızı dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Çocuğunuzun ilk adımını fotoğrafladınız ve aile üyeleriyle paylaşmak mı istiyorsunuz? Karoo ile bu sadece parmaklarınızın ucunda.

Karoo sayesinde aile hatıralarınız tek bir yerde toplanıyor. Ayrıca tüm anılarınızı kronolojik olarak sıralayabilirsiniz böylece geçmişten bugüne kadar uzanan bir hatıra albümünüz oluşur.

Uygulamayı indirmek için TIKLAYIN!
 

Ekli dosyalar

marist

marist

Üye
Teşekkürler.
 
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Tişikkirlir.
 

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt