Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
Türkçe dersinde öğretmen sordu: - "Ben güzelim, dediğim zaman bu hangi zaman formundadır?" - "Geçmiş zaman öğretmenim."

Doğumevi bekleme salonuna hemşire koşarak girer, ilk sırada oturan adama yaklaşarak; "Sizi tebrik ederim, ikiz çocuğunuz oldu." der.
"Ne tesadüf!" der adam. "Minnesota İkizleri Basketbol Takımındayım!.."
Bir saat sonra, aynı hemşire yine koşarak gelir; Mr.Smith ismini anons eder. Mr.Smith yerinden heyecanla doğrulur.
Hemşire; "Artık üçüz babasısınız."
der.
Mr.Smith şaşırır ve "Olacak şey değil! Ben de 3M şirketinde çalışıyorum!" der.
Hemşire bir daha göründüğünde üçüncü adama; "Eşiniz dördüz doğurdu, kutlarım."
der.
Adam da şaşkınlıkla; "Ben de Four Seasons Otelinde çalışıyorum!" der.
O sırada yanda oturmakta olan Temel hafif baygınlık geçirerek oturduğu yerden aşağı doğru kayar. Yetişip müdahale eden hemşire ise şöyle sorar;
- İyi misiniz, ne oldu size?..
Temel kendine gelmeğe çalışarak doğrulur:
- Temiz havaya ihtiyacum var; 101 Dalmaçyalılar mağazasının müdürüyüm de!..

Akıl hastanesinden kaçan iki deli, karşıdan
gelen bekçiyi görünce iri gövdeli bir
çınarın arkasına saklandılar.Bekçi,onların
ayak seslerini işitmişti.Sordu:
- Kim o?
İçlerinden biri kedi gibi miyavladı.
Bu başarılı miyavlamadan sonra bekçi
yürüyüp gidiyordu ki,delilerin ayakları
altındaki yapraklar hışırdadı.Bekçi geri
dönüp yine seslendi:
- Kim var orada?
İkinci deli cevap verdi:
- Bir kedi daha.

Evli bir çift, cadılar partisine davetliydi. Dışarıya çıkmak için hazırlanırlarken kadının migreni tuttu, evde kalmak zorundaydı.
Kocasına, partiye yalnız gitmesini, onun eğlencesini bozmak istemediğini söyledi. Biraz tartıştıktan sonra adam kostümünü giydi ve partiye gitti kadın da birkaç aspirin alıp yattı.
Ancak biraz uyuduktan sonra kendini daha iyi hissederek uyandı ve partiye giderek kocasına sürpriz yapmaya karar verdi. Tam hazırlanırken "acaba ben yanında değilken kocam neler yapıyor?" diye düşündü ve kocasının kendisini tanımaması için değişik bir kostüm giyerek partiye gitti.
Oraya vardığında bir kenarda onu izlemeye başladı.
Kocası arka arkaya değişik kızlarla ve onlarla çok yakınlaşarak dansediyordu, nereye kadar gidebileceğini görmeye karar verdi. Kocasına yaklaştı; onunla çok samimi bir şekilde dansetmeye başladı ve kulağına dışarıya çıkabileceklerini fısıldadı.
Arabalardan birine girerek seviştiler ve gece yarısından önce maskeler çıkarılmadan kadın eve gitti, kocasının dönüşünü beklemeye başladı.
Adam sabaha karşı 01.00 sularında ve döndü ve doğru yatağa gitti.
Kadın; "Parti nasıldı kocacığım?" diye sordu, adam da: "Sensiz hiç eğlenemedim tatlım." diye yanıtladı. Kadın, "inanmıyorum" diye cevapladı, "Bahse girerim çok eğlenmişsindir!"
Adam:
- Gerçekten hayatım... Partiye gittiğimde bazı arkadaşlarla sıkıldık, alt kata inip bütün gece poker oynadık. Fakat kostümümü ödünç verdiğim o Allah'ın cezası herif bir eğlenmiş, bir eğlenmiş, anlata anlata bitiremedi!..

:yuru:sarıl:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet, Revengeful ve ens_gs

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Harika :)

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
temel fıkrası güsel

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Güzeldi sağol:D

mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
Sizlerde sağolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...