Karısını Geyiğin Öldürdüğü Ortaya Çıktı Aklandı

 • 10 Ekim 2013
 • 267 Okunma
 • 0 Cevap

 1. İsveç'te 'karısını döverek öldürdü'' iddiası ile tutuklanan ve 5 ay hapiste kaldıktan sonra delil yetersizliğinden serbest bırakılan Ingemar Westlund (72), karısını bir geyiğin öldürdüğü belirlenince 'olağan şüpheli' muamelesinden kurtuldu.


  < Resmi açmak için tıklayın >


  İsveç Devlet Televizyonu SVT'de yayınlanan 'Haftanın Suçu' isimli polisiye haber programına göre, Kalmar şehrinde 2008'de öldürülen 63 yaşındaki Agneta Westlund'un bir geyik tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. 5 yıldır cinayet şüphesi ile polis tarafından zaman zaman sorgulanan eşi Ingemar Westlund, "50 yıllık hayat arkadaşımın katili şüphelisi sıfatı ile kahroluyordum. Şimdi rahatladım Eşimi çok özlüyorum." diyerek gözyaşlarına boğuldu.

  Polisin bu sonuca ulaşmasına, saha önce bir geyiğin ayaklarının altına alarak bir adamı öldürdüğünü gösteren video yardımcı oldu. Polis müfettişleri, adamın sırtındaki ayak izleri ile Agneta Westlund'ın cesedi üzerindeki izler arasındaki benzerliği keşfedince, kadının geyik tarafından öldürüldüğünü sonucuna vardı.
   


  Yazan: LAZOFLU

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
24/02/2019 - 04:11