Kardeşlerim gerçekten çok önemli. Yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

myevren

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşlerim gerçekten çok önemli. Yardım edin
Kardeşlerim benim bi sevdiğim var . Çıkma teklifi etmiştim. Bana ben sana mı kaldım gerizekalı demişti. Geçenlerde de maxicep te paylaşmıştım. Bugün bi kız yanıma geldi oturdu yanıma. Sevdiğim kız bana kötü kötü gözümün içine baktı. Bu kız beni seviyor mu? Sevgim karşılıklı mı bilmiyorum. Yanına gittiğimde de görmezlikten geliyo :( ne yapmalıyım

emreolol

Üye
daha onceden taniyomuydun veya teklif ederken basbasamiydiniz belki sinirlendiricek bisey yaptin iyi dusun

- - - Eklendi - - -

ins arkadaslarinin yaninda acmadin teklifi

- - - Eklendi - - -

uzulme be bosver desemde bosvermessin biliyorum ama olmicak gibiyse unutmaya calis cabala...

- - - Eklendi - - -

kesin kizdiricak bisey yaptin yoksa ters ters bakmaz yani degilmi?

myevren

Üye
    Konu Sahibi
Yok kızdırmadım. Bak Ben ona facebooktan teklif ettim. Gerçekte teklif edemedim. O da yüzüme söylesedn dedi. Ve küstü. Keşke baş başa konursaydk. Ama cesaret edemedim. Küstü bana. Ne yapmam lazım?

emreolol

Üye
al sana tahmin ettim yemin ediyorum cunku ayni hatayi bende 1 yil once yaptim seninde bu hataya dustugun kotu olmus sirf faceden teklif actim diye cikmadi benle..
bana senin kendine guvenin olsa gelip yuzume solerdin vs ole seyler konustu konusmadik sonra bidaha ayni siniftaydik.

- - - Eklendi - - -

ama sen oyle yapma kardesim tavsiyem aradan gecsin biraz mutlu bi anini gununu yakala git açil ona yav guven kendine açil iyi sanlar kardes benden bu kadar...

myevren

Üye
    Konu Sahibi
Tmm sağol Kardeşm de inşaALLAH kabul eder. Bende o kızdan aynı sınıftayım. E sen çıkabildin mi kızla?

emreolol

Üye
yok konusmadik ben konusmadim aslinda. yan yana siralarda oturuyorduk mesela ucu bitiyordu benden istiyordu kalemi kayip benden kalem istiyor dersteyken bana baktigini filan sirf benle konusmak icin belkide simdi diyeceksin ki ne alaka sirasinin ustunde yanindaki kiz arkadasinin kalemliginnde uc varken arka ve onude bunca arkadasi varken benden istemesi...yani bana asik oldugu belliydi benimde ona asik oldugumu biliyordu.bende vazgectim ondan.

uzun lafin kisasi kizlar iste kendilerini naza cekmeyi sever bu yuzden pes etme (gercekten seviyorsan).gercekten kizlari anlamak zor.

myevren

Üye
    Konu Sahibi
Orası öyle . Sağol kardeşim

by-pegasus

Üye
kızlar oğlum bunlar bir dediği birine uymaz başka bir yerde aniden açıl yalnız güzel gününe denk gel bende işe yaradı

myevren

Üye
    Konu Sahibi
Aynen :( bi deneyecem. Kız evet derse dünyalar benim olacak

kerem28yuksel

Üye
utanıyo bence

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
Bende teklif edeyim mi acaba ama ne yapacam ki sırf masraf şu kızlar çıkmaya gerek yok bi kafeye götür hamburger yedir sonra dolaş bildiğin bi yere götür kızla gençliğini yaşa bende olumlu sonuç oldu.Şu yaşıtımız kızların vücudu gözüktüğünden daha iyiymiş ;)

Buraxlive

Buraxlive

Üye
" ben sana mı kaldım gerizekalı " diyen bi kız için niye ugrasıyorsun anlamadım. o kız sana gelmez kardesim.

by-pegasus

Üye
şimdi biri var ama yanına gidip gık diyemiyorum çok uzaklarda hergün mutlaka aklıma gelir daha bu gün kaza yapıyordum aklımda kalmış hep onu düşündüm traktörle aramızda milim kalmıştı allahtan birşey olmadı yani ne yap et kurtul.

- - - Eklendi - - -

" ben sana mı kaldım gerizekalı " diyen bi kız için niye ugrasıyorsun anlamadım. o kız sana gelmez kardesim.

ama kimileri varki aşkından sadece onu görebilsem diyo ama onlar sonbaharda dökülen talihsiz yaprak oluyo.

Eldaredge

Eldaredge

Üye
Ben anlamadim kiz sana "sana kalmadim" dedimi yoksa keske "yuzume soleseydin" dedimi?

HAM ZA

HAM ZA

Üye
Aynen :( bi deneyecem. Kız evet derse dünyalar benim olacak

bilmiyorum bu mesajı uzun bi zaman sonra attım ama bence dünyalar benim olcak gibi laflar söyleme allah göstermesin tabi çıktıysan ve hala iliskiniz devam ediyorsa ayrildigin zaman bu lafına çok gülersin. Tabi ilişkin devam ediyorsa haddim değil ama ayrılmaktan sakın bahsetme benden tavsiye