Telefon Tavsiyesi =Kararsız Kaldım Tavsiye Olarak ?

Sponsorlu Bağlantılar

ibico

Üye
    Konu Sahibi
=Kararsız Kaldım Tavsiye Olarak ?
Slm arkadaşlar birkaç model önerebilirmisiniz. baya araştıyorum birçok marka (Xiaomi Mi Mix 3,Zenfone 5Z, vs) ama benim istediklerim çentikli modeller bu sene modeller 6-8GB Ram 64-128 GB Hafıza İşlemci 845 istediğim özellikler iddaalı olucak sizden bir kaç öneri almak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim. saygılar (Maxicep :utangac:

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Buğra

Buğra

Admin
Maksimum verebileceğiniz fiyatı belirtirseniz ona göre öneride bulunacağım :oke:

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221
korayertaş

korayertaş

Üye
bu taksit olayı kalkıyormuş sanırım. keşke biraz daha erken alsaydınız.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Çentiği ne yapacaksın :D hiç bir işe yaramıyor

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
One plus 6

gacvokem

Üye
oneplus5t yada6

korayertaş

korayertaş

Üye
Aldınız mı hocam?

• Beğen
Tepkiler: ibico

ibico

Üye
    Konu Sahibi
Yok koray kardeş burdaki birçoğu kimse anlamadı benim söylediklerime yani ben şunu demek istedim. kafamda zenfone 5Z bunu işlemci 845 diğer olan modeli 636 burada fiyat oynuyor tabi ama aradaki fiyat aralığım yok ama 3.700 arasıda olur benim isteklerim Ram 6-8 GB Hafıza 64-128 GB olur çentikli stereo hoparlör bunların hepsi zenfone var ama kullanan var ise bana mesaj atsın teknoloji yetişemiyoruz. yani huawei bugün mate 20 lite duyurduysa yarın başka bir haber oluyor Huawei P30 modeli 2019 ben çok teknolji anlayan biriyim ama bu dolardan bir türlü alamadım detaycıyım bu gidişle iphone 9 alıcam ucuz olan ama 699 fiyatı verilmez son teknoloji bakıyorum diğer gün ise iphone 9 tanıtılacak tabiki fiyat uçar artık bu sene bunları bekliyorum Xiaomi mağazası açılacak vs süreki model çıkıyor iphone x değeri düşmüyor yani hala yeni cihaz ama fiyat ayrı tabi android gibi değil şimdi yeni telefonda parmak izi gömülü olucak Huawei Mate 20 Pro olursa alırım herşey full dolu ama arkasına koyarsa ne anladım ondan
Huawei Mate 20 Lite

Huawei Mate 20 Pro
Xiaomi Pocophone F1
General Mobile GM 9

Üst Alt