Kaptan imzayı attı

 • 7 Nisan 2013
 • 339 Okunma
 • 1 Cevap

 1. [h=2]Beşiktaş yönetiminin gündeminde iç transfer var. Veli Kavlak ve Muhammed Demirci ile anlaşmaya varan transfer komitesi, İbrahim Toraman'ın boş mukaveleye imza atması karşısında oldukça morallendi.[/h]< Resmi açmak için tıklayın >


  Beşiktaş iç transfere hızlı bir yaptı.
  Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Veli Kavlak ve Muhammed Demirci ile 3'er yıllık anlaşma sağlayan futbol komitesi, kaptan İbrahim Toraman ile de masaya oturdu. Tecrübeli kaptanın görüşmedeki fedakar tavırları yönetimi ve teknik heyeti sevindirdi.

  Deneyimli futbolcu, futbol ve transfer komitesi başkanı Tamer Kıran ve yönetici Ahmet Kavalcı’nın hazır bulunduğu görüşmede, ''Beni bugünlere Beşiktaş getirdi. Bu takımın kaptanıyım ve bana para konuşmak yakışmaz. Ben imzayı atıyorum. Siz büyüklerimin en uygun şartları sağlayacağınızdan şüphe duymuyorum. mukavele süresini de lütfen siz belirleyin'' diyerek boş mukaveleye imza attı.
  İbrahim Toraman'ın sözleşmesinin 3 yıllık olması bekleniyor.
  İLERDE HOLOSKO!
  Bursaspor maçının hazırlıklarına devam eden siyah beyazlılarda teknik direktör Samet Aybaba, Almeida ve Niang’ın sakat, Dentinho ve Mustafa Pektemek'in henüz hazır olmaması nedeniyle Holosko’yu ileri uçta oynatmayı planlıyor.

  Deneyimli çalıştırıcı, Slovak futbolcu ile yakından ilgilenirken, defansın sağında Mehmet Akgün orta sağın sağındaysa Hilbert’e şans verebilir.
  kaynak:ntvspor.net

   


  Yazan: Akıncı
 2. ıyı olmuş sevındım
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
12/12/2018 - 09:26