Kapatılan facebook hesabını geri alma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Master_sezer

Master_sezer

Üye
    Konu Sahibi
Kapatılan facebook hesabını geri alma
Kapatılmaması içinne yapmalıyız? Kapatılan hesabı geri almak mümkün mü?Facebook’un bu kadar popüler olmasındaki en büyük etkenlerden biri, kullanıcıların gerçek isim ve soyisimleri ile kayıtolmalarından kaynaklandı. Ama facebook bunu sağlarken, insanlara sayfalarının güvenlik seviyelerini kendilerinin ayarlayabilmesine olanak sağladı. Yani insanlar profillerini istediği kişiye açık tutup, istemediği kişiyekapatabiliyordu.Klasik arkadaşlık sitelerinden farklı kılan ise SPAM (Aynı mesaj –reklam mesajı) mesajlarını engelleme sistemiydi. Bunun için de çeşitli sistemler kurdu. Bu spamcileri engelleyen sistem, facebook’u amacı dışında kullanmak isteyen bir çok kişiye bu siteyi kullanılmaz hale getirdi…İsteyerek ya da istemeyerek kural ihlali yapan ve bu yüzden facebook’uma giremiyorum diyenler için çözüm olarak şunu öneriyorum : FACEBOOKYETKİLİLERİNE E-MAIL ATIN!Facebook yetkilileri hesabınızı kapatmadan önce size bir uyarı e-mail’i atacaktır ama ingilizcemiz iyi olmadığı için biz o mesajları pekönemsemiyoruz… Halbuki bizi baştan uyarıyorlar…Facebook hesabımıza girdiğimiz zaman şu yazı ile karşılaşırız :“Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.”Yani, hesabımızın admin tarafından kullanılamaz hale getirildiğini eğer bir sorunumuz varsa yardım sayfasına bakabileceğimizi söylüyorlar…Neyse ki biz bu uyarıya aldırmıyoruz ve spam mesaj atmaya devam ediyoruz ve dolayısı ile facebook hesabımız bloke ediliyor…Kapatılan facebook hesabımızın tekrar aktif hale getirilmesi için“[email protected]” adresine e-mail atmamız gerekmektedir…Hepimizin ingilizcesi çok iyi derecede olmadığı için ben hazırbimail yazmıştım onu sizler için buraya yazıyorum. Aynı şekilde gönderirseniz hesabınızın açılma ihtimali kuvvetlenir.Genelde aynı mesajı kopyala yapıştır yaptığınız için facebook hesabınız bloke edilir.Hello Madam / Sir,I made a big mistake. i wanted to my friends say something about me and i forgot to change the message. so you deleted myaccount.i am very very sorry because of it. Can you active my account again please?That is the warning “Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.”What can i do to be activated my account again?Regards…Yani ben spam yaparak bi eşeklikyaptım siz affedin gibi bir şey oluyor bu mesaj…Peki kapatılan facebook hesabımı tekrar kullanıma açtığımızda, arkadaşlarımız ya da mesajlarımız aynen durur mu?Evet durur…============================================Uyarı! Diğer kullanıcılar tarafındanrahatsız edici veya istismar eğilimli bulunabilecek davranışlarda bulunuyorsun.Bazen kişiler sadece Facebook’un özelliklerinden birini kötüye kullandıkları için bu uyarıları alır.Aşağıdaki bağlantılardan hangisi yapmak istediğin şeyi en iyi açıklıyor? Bağlantılara tıklayarak Facebook’un özelliklerini nasıl kullanacağın konusunda daha çokbilgi edinebilirsin.Uygulamaların KullanılmasıEtkinliklerin PlanlanmasıFacebook Grubu/Etkinliği bağlantısının paylaşılmasıBir işin, ürünün veya hizmetin reklamının yapılmasıArkadaşlarla sohbetSite özelliklerini kötüye kullanmaya devam etmen, geçici olarak engellenmene veya hesabının kalıcı olarak kapatılmasına yol açabilir.============================================DİYE yazarsa da dikkat edin… Böyle bir uyarı da gelebilir… O gün, gerekirse facebook kullanmayı bırakın benceArkadaşlar bu yolu denerseniz ve facebook’ta ilk defa hesabınız kapatılmışsa, büyük ihtimallehesabınızı tekrar aktif hale getirirler…Bu yolu deneyenler ve başarıya ulaşanlar ya da başarısızlığa uğrayanlar, yorumlarını buraya yazarlarsa; herkes için iyi olur…Yukarıda kırmızı ile yazdığımyazıyı [email protected]esine göndermeniz yeterli olacaktır. Zaten oradan yetkililer ilgileniyor, her gördüğünüz mail adresine göndermeyin.Eğer hesabınız tekrardan açılırsa, her şey yerli yerinde olacak merak etmeyin. Tüm iletileriniz, fotolarınız, mesajlarınız, yorumlarınız… Hepsini aynı şekilde bulacaksınız…Kolay gelsin,

• Beğen
Tepkiler: by_memo2011 ve felaket styla

1tebessum

1tebessum

Üye
başka yerlerden kopyalayıp yapıştırma bu artık geçerli değil artık mail atınca hesabı aktif etmiyorlar

Master_sezer

Master_sezer

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim bu son güncelleme face güncel sitesinden aldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt