Kapalı alanlarda bile rahat rahat konuşma özgürlüğü Türk Telekom’da.

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Kapalı alanlarda bile rahat rahat konuşma özgürlüğü Türk Telekom’da.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cihanata_1

cihanata_1

Üye
ne kadar doğru tartışılır:hmmm

Cadillac34

Üye
İster çeksin ister çekmesin. Bu saatten sonra bana bir yararı yok. Kurban bayramında köye gitmiştim şebeke gidip geliyor. Şebeke çekmediğin için de interneti hiç kullanamazsınız.

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
vodafonedan iyi olduğu kesin

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Cok cekmesede eskiye gore iyi çekiyor gelişme var

yaşadığım ilçe merkezinde en iyi çeken operatör olduğunu bile söyleyebilirim ancak ilçe 7 kilometre mesafedeki köyümüzde 0 çekiyor:)

lazye

lazye

Üye
buna ben kesinlikle katılmıyorum evet büyük şehirlerde hiçbir sorun bende görmedim ama Rİzeye gittiğimde geçen sene 3g hizmetinin olduğu bir yerde bırak 4g yi 3g bile yok artık ne yaptılar bilmiyorum ve aynı zamanda Rize Merkez de 4g yok Türk telekom için konuşuyorum ...

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Abarttıkları kadar değil ama Türk Telekom olduktan sonra biraz daha iyi çekmeye başladı sanki

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
yaşadığım ilçe merkezinde en iyi çeken operatör olduğunu bile söyleyebilirim ancak ilçe 7 kilometre mesafedeki köyümüzde 0 çekiyor:)
Köylerde cekim sıkıntısı halan devam ediyor

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
buna ben kesinlikle katılmıyorum evet büyük şehirlerde hiçbir sorun bende görmedim ama Rİzeye gittiğimde geçen sene 3g hizmetinin olduğu bir yerde bırak 4g yi 3g bile yok artık ne yaptılar bilmiyorum ve aynı zamanda Rize Merkez de 4g yok Türk telekom için konuşuyorum ...
Büyük şehirde yatırım var ilerde diger illerde de umarım olur yatırım

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Abarttıkları kadar değil ama Türk Telekom olduktan sonra biraz daha iyi çekmeye başladı sanki
Ben 7 yıl avea kullandım bi gelişme yoktu türk Telekom oldu son 4 aydır gelişme var

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Köylerde cekim sıkıntısı halan devam ediyor

evet ediyor ve düzeltmek için bir çabaları da yok defalarca şikayet ettik:)

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
evet ediyor ve düzeltmek için bir çabaları da yok defalarca şikayet ettik:)
Büyük şehirde isen sorunuözüyorlar çekim sorunu ben sorunu hallettim hat çekiyordu 2g yerine 4 g çekiyor

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Büyük şehirde isen sorunuözüyorlar çekim sorunu ben sorunu hallettim hat çekiyordu 2g yerine 4 g çekiyor
İlçede yaşıyorum zaten sıkıntı yok ancak her hafta sonu gittiğimiz üstelik ilçeye yakın olan bir yerde sms bile atamıyorum :s

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Ben 7 yıl avea kullandım bi gelişme yoktu türk Telekom oldu son 4 aydır gelişme var

Ne olursa olsun gelişme olduğuna katılıyorum bende:oke:

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
İlçede yaşıyorum zaten sıkıntı yok ancak her hafta sonu gittiğimiz üstelik ilçeye yakın olan bir yerde sms bile atamıyorum :s
Senin durumu aynısını bende yaşamıştım sana tavsiyem avea kendi uygulaması kur tele günlük destek bölümünden mesaj at ben 2 da böyle yaparak halletmiştim

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Ne olursa olsun gelişme olduğuna katılıyorum bende:oke:
13 bin baz istasyonu belki gercek olmaya bilir ama gelişme var ama vodafone gibi olması için kırk fırın ekmek misali cok çalışmalı

Cadillac34

Üye
En kalabalık yerleşim alanı neresi ise oraya yatırım yaparlar zaten. Köy gibi nüfusu az olan bölgelere yatırım yok. Çekiyor diyenlere inanmayın sakın.