MSN Messenger Kapak Niyetine Sözler

Sponsorlu Bağlantılar

Love Prince

Love Prince

Üye
    Konu Sahibi
Kapak Niyetine Sözler
ßéη тüкüяdüqüмü γaLaSaγdıм $u aηda γaηıмda ćσк кöpéк σLuяdu..!

§ö¥LedikLerimden çok §αkLαdıkLαrımdα §αkLı¥ım,qizLedikLerimde gizLi¥im ßu ¥üzden qonuştukLαrımdαn çok §ustukLαrımα KuLαk verin!!

Sen sen ol bir şerefsize gönlünü kaptırma.Çünkü şerefsizlerin kalbi 3 oda 1 salondur ,1den çok kişi konaklayabilir.

Yαşαmαk pαhαlı diyorlαr... Yαşαdığımız buncα ucuz şey αrαsında... İnsαn kαlbi kırmak: bedαvα ! İhαnet:bedαvα ! Yαlαn: bedαvα :(

γüяєğiηi γüяєкLi σLaηa, кaLßiηi кıγмєт ßiLєηє, Sєωqiηi Saηa dєğєя ωєяєηє, qözγaşLaяıηı iSє haк єdєηє ωєя кi мuтLu σLaSıη.. !!

Çok mu şey istedik acaba hayattan.? Hiç mi haketmedik sıcak bir sarıLmayı.? Hep yanLış kişiLer için mi akmaLıydı gözyaşLarı.?

insanoğLu HiLekardır Kimse BiLmez Fendini,Kime iyiLik Yaparsan Ondan KoLLa Kendini...

Usulca sancısını çekiyorum ayrılığın. Aynı zamanda özlüyorum, özlerken unutmaya çalışıyorum, unutamıyorum! UNUTAMIYORUM..

Sєndєn AyrıLırsαm öLürüm Dєrdin.. SöyLєsєnє Mєzαrdαn Çıkıptα mı O ŞєrєfSizi Sєvdin..??

Haklısın "sıfırın" gücü yoktur.. ama dikkat et "sıfırın" kaybedecek bir şeyi de yoktur..!

İYİ Kİ'lerim sınır ihlâli yapmaktan müebbete mahkûm.KEŞKE'lerim haddini aşmakta bugün.Açılan yaralarıma ZAMAN sürdüm BEKLİYORUM

Dün 'Seviyorum' Dedin , Bugün 'Bitirelim' .. Söyle Şimdi Dün Mü 'Şerefsizdin' Bugün Mü ?

Dil'ini terbiye etmeden önce, yüreğini terbiye et; söz yürekten gelir, dil'den çıkar...!

Git GidebiLdiğin Kadar Bu Limanda KayBettiğim İLk Gemi Sen DeğiLsin ama Unutma Limanda KaLanı DeğiL Çekip Gideni VuRuR FıRtına!!

BiR ŞeReFsizE iNat SusuyorSam,oNa VerDiğiM En qüZeL cevap Bu oLsa qerek.. UNUTMA ihanetin zevki çoksa,,, aFFı yokTuR..

ßeni sevmeyen herkeze , sonsuz teşekkürLerimi yoLLuyorum. Merak etmesinler bende onLarı sevmiyorum ;)

Ben "umursamaz" DeğiLim , Siz "umrumda" oLmayı Beceremiyorsunuz...!

Dağlar Önümde Diz Çökerken 'Kayalara' yalvarmam... Bütün Nehirler bana Akarken Bi Damla SuyLa Uğraşmam !

Biri seni üzdü dıye hayata küsmen niye.. düşünsene Köpeklerin dudakları değdi diye, denizler kirlenir mi..!!!

aLємιη єη кaнρєѕiηiDe göяDüк, ѕєνgiηiη єη уü¢єѕiηiDe нiѕѕєттiк.. ρєкi ηєDєη кaувєттik ؟ нєя ѕєνiyσяυм Diyєηi aDaм zaηηєттiк...!

Doqarken Aqladım aLdırmadınız ,Yaşarken AqLadım İnanmadınız ...ßen öLünce AqLamayın KANDIRAMAZSINIZ (!)

Gerek yok her sözü laf ile beyana... Bir bakış bin söz eder bakıştan Anlayana...

• Beğen
Tepkiler: balyoz61, theyureklicocuk ve 8D,li

burhanasık

burhanasık

Üye
tşkler birini çaldım :)

8D,li

Üye
Ben pek sevmedim duygulu degil.

--------------- Ekleme ---------------

nevar duygulu yazsanız