kanallar gıttı fec yerı yok YardıM

yayamajvelet

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar cıhazımın markası dıgıbox tam adını bılmıorum gs r.madrıd macını ızlıcektım fakat d samart olmadıgı ıcın hotbırd yapan kanallardan ızlemeyı dusunuodum sonra hot bırd u sıldıgımı hatırladım ve fabrıka ayarlarına dondum tum kanallar gıttı otomatık aramada sadece yerel kanallar cıkıyor arastırdım ornegın star tv frekansı 11054 falan bıde fec 5/6 yazıo ama cıhazım fec yerı yok ve dogus tv nın hıcbır kanalı yok sadce yerel tv ler var yardım edın

- - - Eklendi - - -

yardım edın

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
frekans ekleme
yenı tp ekleme
11844 / 2222 / vertıkal (dikey)
sebeke arama =acık
aramayı baslat butun kanallar cıkar

yayamajvelet

Üye
    Konu Sahibi
saolun denıyecem bu arada sebeke acık nasıl dıcez

- - - Eklendi - - -

cıhazda denedım olmuo otomatık aramadan sebekeden de yok sınyal gucu yuzde 75 sınyal kalıtesı 1 star tv nın frekansı da bole

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
NIT arama(search) Network arama veya şebeke arama yazar açık(on) yapacaksn

- - - Eklendi - - -

birde 12015 yatay (H) SEMBOL 27500 yaz şebekeyi aç

- - - Eklendi - - -

böyl dene

- - - Eklendi - - -

star tv 11054 h 30000 eğer doğruysa senin cihazdaki ile çanak antende sorun vardır sinyal alamıyor

federico2424

federico2424

Üye
fec e gerek yok.

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt