Kamu Nobeti Gece paketi ile hiz siniri kaldirma...

Sponsorlu Bağlantılar

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
    Konu Sahibi
Kamu Nobeti Gece paketi ile hiz siniri kaldirma...
Arkadaşlar bildiğiniz üzere gece paketi artık alınamıyo. Alternatifi olarak Kamu Nöbeti Gece paketi buldum.

Deneyen veya kullanan var mı?

Aynı gece paketi gibi 02:00-08:00 arası kullanılmakta deneyip bana özel mesaj atarsanız faydalanmak isteyen arkadaşlari bilgilendiririz.

Konuda tartisilmamasini ve saygı çerçevesi içerisinde yardimlasmanizi rica ediyorum sizlere...

Konunun kilitlenmemesini rica ediyor, Turkiye'de maxicep dışında bu konunun konusulmadigini belirtip,biz maxicep üyelerine bu konu hakkında Yönetim'in karşı çıkmamasını bekliyorum.

Saygılarımla

neon55T

Üye
kamu nöbet paketi 1 sınırsız paketler ile birlikte alınamıyr. Dolayısıyla tek basına nöbet paketi bir anlam ifade etmez. Nöbet paketini sınırısz paketim varken almaya çalıştıgımda böyle uyarı veryordu. Diğer benzer paket günaydın kamu paketinde ise hemen al linknin seçmeme ragmen sonuç gelmiyor

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
    Konu Sahibi
Sende de satın al butonu çıkıyor mu, bende satın al çıkıyor çünkü.almaya kalksam sendeki uyarıyı verir mi, Suan 1 gb sınırsız peketim var.çıkmadı mi hala şu hız kisiti kaldırma olayı askerdeyim ve en çok ihtiyacım olan şey internet.

neon55T

Üye
Hemen Al butonu çıkıyor benim tarifem de bzbize kamu ama ben de şuan 1 gb sınırısz var hemen a a tıklıyorum snra mesaj geliyor bu paket sınırısz ile alınmaz diye.

• Beğen
Tepkiler: By_aLpKuN

dincer_222

Üye
Arkadaslar turkcell tüm açıkları kapatmış gözüküyor

dincer_222

Üye
Evt bncede bn 6 ay takılmadan kullandım denemedığımuz şey kalmadı

Doğaüstü45

Doğaüstü45

Üye
4g ile birlikte akk 'nın en az 1 mbps olmasını beklemek veya yeni paketleri beklemek

dincer_222

Üye
Kötü oldu ya offf

Doğaüstü45

Doğaüstü45

Üye

Alın beyler 200 tl 2 yıl kontratlı 1mbps sınırsız türkcell internet buna ne diceksiniz :D

cem0014

Üye
200 tl mi telefonumu yenilerim daha iyi.
turkcell iyice uçmuş 1mbps ile :koş::gul:

dincer_222

Üye
Ne durumlara düştük yaaa ulan turkcelll

murat.122a

murat.122a

Üye
4g gelince fiyati 49 tl iner

dincer_222

Üye
Millet sabah aksam çalışıyo Hiç açık yok

Doğaüstü45

Doğaüstü45

Üye
Açık kalmadı sanırım :( napalım mesaj atmaya devam edin hatta arayın AKK EN AZ 1 MBPS OLMASI İÇİN

Divane80

Divane80

Üye
Turkcellin form sitesine de yazalim

Üst Alt