Kampuscell Fırsatlarından Memnunmusunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Kampuscell Fırsatlarından Memnunmusunuz?

• Kullanılan toplam oy
    31
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
paradox1026

paradox1026

Üye
    Konu Sahibi
Kampuscell Fırsatlarından Memnunmusunuz?
Turkcell'in öğrenciler için özel tarifesinde kampuscelliler ile kampuscelliler 10 dk 1 kntre konuşuyor.
Öğrenci tarifesinde en ucuz Turkcell Günde 5 ücretli smsten sonra tüm gün 1000 smse kadar tüm Turkcellilerle ücretsiz mesajlaşabiliyorsunuz
Turkcellin Bu Fırsatlarından Yararlanıyormusunuz

gokhanez

Üye
Tabi Yararlanıyoruz :D

__Midas__

__Midas__

Üye
Evet yararlanıyorum ve çok memnunum,,

semihandan

Üye
kampuscell güzel gerçekten:oke:

Elma_SheqeRi

Elma_SheqeRi

Üye
bir yönden memnunum diğer yönden değilim.. arkadaslar sizden yardım istiyorum.. kampuselli olduktan 1 ay sonra 3 sms den sonrası bedawa işi kalktı bende diğer özellikler war.geçen gün 250 kontr yükledim kampuslu tebrikler mesajı geldi ancak hala 5 sms.den sonrası bedawa bunu nasıl düzeltebilirim :(

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
bir yönden memnunum diğer yönden değilim.. arkadaslar sizden yardım istiyorum.. kampuselli olduktan 1 ay sonra 3 sms den sonrası bedawa işi kalktı bende diğer özellikler war.geçen gün 250 kontr yükledim kampuslu tebrikler mesajı geldi ancak hala 5 sms.den sonrası bedawa bunu nasıl düzeltebilirim :(

şu 3sms i kaldırdığı için memnun değilim. . Arkadaşım 5sms oldu 25o kontor de yüklesen farketmiyor benim gördüğüm. .yanlış bilgi vermek istemem . .

s.volkan

s.volkan

Üye
Memnunum tabiki..

SMS konusundada 35 kontör verip sınırsız sms alacaksınız yapacak bişi yok :)

Elma_SheqeRi

Elma_SheqeRi

Üye
şu 3sms i kaldırdığı için memnun değilim. . Arkadaşım 5sms oldu 25o kontor de yüklesen farketmiyor benim gördüğüm. .yanlış bilgi vermek istemem . .
cvp verdiğiniz için çok tşkler. bencede çok kötü oldu bu bn mesajkolik olarak bunu olumlu karşılamıyorum.. bence düzeltseler daha çok talep olur.. :(

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
cvp verdiğiniz için çok tşkler. bencede çok kötü oldu bu bn mesajkolik olarak bunu olumlu karşılamıyorum.. bence düzeltseler daha çok talep olur.. :(

rica ederim arkadaşım

bir mesajkolik olarak bana pahalı geldi günlük 5kontor 3kontor ne rahattı yaa..

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Valla millet içini dökmüş:ehe,ben şahsen ne yapsalar mecbur kullanıyorum,gerçek aşkı olan zaten maddi değerleri gözünden çıkarır,diye düşünüyorum...

sA'

sA'

Üye
haftalık pakette makul
3 günde x 5 kontorden = 15 kontor eder.
ama 15 kontore 1 hafta sınırsız :)

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Bir cevapta biz yazalım!
Evet memnunum, neden diye soracak olursanız faturalı hat tarifelerinde aylık sabit ücret alınmayan tek tarife bu. Cayma bedelli den de her yöne 2 saat aldım aylık hiç ücret ödemeden 2 saat her yöne konuşuyorum. Varmı daha iyisi.

Peki bunun sevmediğim tarafları yokmu? Derseniz!
Evet var. Sadece 1 hattı kampuscell yapabilme sınırı bana şu an için tek sorun olan şarttır.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Ben çok memnunum gerçi Turkcell son zamanlarda bunuda elimizden almaya çalışıyor ama.

matias54

Üye
hayır
hangi tarifede oldugumu bilmiyorum

--------------- Ekleme ---------------

üyeliğimi iptal etmek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt