Telefon Tavsiyesi Kamerası iyi Android telefon arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

bakinohut

bakinohut

Üye
    Konu Sahibi
Kamerası iyi Android telefon arıyorum
Selamlar arkadaşlar. Şarjı uzun giden kamerası konusunda iddialı ve işlemcisi iyi telefon arıyorum. Android olması önemli bilgisayara aktarması kolay oluyor. Şimdiye kadar nereye baktıysam karşıma hep telefonu çıktı. 48 MP kamerası varmış. Video çekimleri HD imiş. Fiyatı da 3700 lira civarı. Sizce alınır mı?

M.F.E

Üye

Fiyatı 2500 lira civarında haberiniz olsun.
İşlemcisi biraz zayıf gibi başka modellere yönelmenizi tavsiye ederim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kamera konusunda ya Mate modellerinden yada iPhone modellerinden alacaksınız.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Fiyat olarak tavsiyem olacak 2000-3000 ve 3000-4000 aralığını tavsiye ederim. Alt ve üste bulaşmayın.

murmur98

murmur98

Üye
Selamlar arkadaşlar. Şarjı uzun giden kamerası konusunda iddialı ve işlemcisi iyi telefon arıyorum. Android olması önemli bilgisayara aktarması kolay oluyor. Şimdiye kadar nereye baktıysam karşıma hep telefonu çıktı. 48 MP kamerası varmış. Video çekimleri HD imiş. Fiyatı da 3700 lira civarı. Sizce alınır mı?
Abim kullanıyor gayet memnun. Satın aldıktan sonraki hizmetleri de başarılı. Hızlılar bu konuda, tavsiye ederim al bence

Buğra

Buğra

Admin
O fiyata kesinlikle Poco X3 veya Redmi Note 9 Pro bu iki modelden birisini tercih etmelisiniz.

• Beğen
Tepkiler: mebater, PALA. ve TheNightMare.
papakudioflu

papakudioflu

Admin
İmkan varsa bu telefona bakın. Hayatımda ilk defa birine Samsung telefon tavsiye ediyorum.

:bigstar:

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: mebater, Murat Alper ve Buğra
emaarist

emaarist

Üye
Ben şahsen xiaomi red mi a3 kullandım şuan red mi note 9 kullanıyorum baya memnunum bir bak istersen

purupak

purupak

Üye

Fiyatı 2500 lira civarında haberiniz olsun.
İşlemcisi biraz zayıf gibi başka modellere yönelmenizi tavsiye ederim
İşlemcisi fiyata ve diğer yan özelliklerine göre bence gayet yeterli. Zaten işlemcinin kendisi kim bilir ne kadar maliyetlidir...

M.F.E

Üye
İşlemcisi fiyata ve diğer yan özelliklerine göre bence gayet yeterli. Zaten işlemcinin kendisi kim bilir ne kadar maliyetlidir...
Maalesef size katılmıyorum. O fiyat bandında daha iyi işlemciye ve özelliklere sahip telefonlar mevcut. İşlemci kötü değil ancak fiyat performansta sayılmaz.

funkankara

funkankara

Üye
VIA X20 kullanıyorum bende gayet memnunum

Marshmallows

Marshmallows

Üye
Ben de Casper VIA X20 kullanıyorum açıkçası memnunum. Menü geçişleri belki daha farklı olabilirdi. Ama işlemcisi hızlı oyunlarda bir takılma vs olmuyor. Kamera seçenekleri makro çekim özellikle kaliteli

belgeadam

belgeadam

Üye
Ben kullanıyorum bu Casper VIA X20'yi. Şarjı kamerayı çok aktif kullanmazsam bir gün gidiyor. Kamera şarj yiyor evet ama işlemciden çok yemesinin sebebi üst düzey olması. Beklentine göre değişir. Oyun performansıda iyi diyebiliriz.

bveo1990

bveo1990

Üye
Note9 kamera iyi çokta fixiyonlu cekerken makyaj yapıyor pürüzsüz cilt cekim resmen

emin2le

emin2le

Üye
Casper VIA X20 güzel telefon açıkçası bütçem yetmediği için Casper VIA S aldım ben. Kamerası fena değil beklenti yükseltmeden bütçeye uygun. Menüsü hızlı.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
gonyalı

gonyalı

Üye
Note9 kamera iyi çokta fixiyonlu cekerken makyaj yapıyor pürüzsüz cilt cekim resmen
Kişiyi olduğu gibi göstermeyen kamera aldatıcıdır.
Benim nezdim de
Çok fonksiyonlu olması benim için kayda değer bi özellik değil.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
erkenbeliz

erkenbeliz

Üye
3 tane kamera gerçekten başarılı bi tane ana kamera geniş ve makro. Video yazılımı da iyi olmuş. İşlemcisi orta seviyede. Ram'i sayesinde oyunlar hızlı şekilde oynanıyo

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dayı 808 ve 1020 Kullanan Biri Olarak Söylüyorum 48 veya 64 MPler İşini Görmez şahsen.Diğer Türlü Yeni Nesil Cihazları Almadıktan Sonra Yani 102 Mpleri En Azından Beni Tatmin Edeceğini Sanmıyorum.Sensörler Küçük Olduğu İçin Özellikle Yazıf İşıkta Fotoya Şey Yapıyorlar.

Üst Alt