Kaliteli Oyun

• 23 Eylül 2013
  • 2489 Okunma
  • 18 Cevap

1. Bildiğiniz kaliteli oyun var mı? Bakınca göze güzel gözüken?

Yazan: Uhops
    rafet_3737 bunu beğendi.
  2. Kaliteli derken ne tür oyunlar?

3. Fark etmez kaliteli olsun yeter. Pikseller/kutu kutu/kare kare şekiller olmasın :)

4. bu bölümü iyi dolaş bayağı var bu bölümde.Bir de wxcx.wapka.mobi sitesi var onu da dolaş :)

5. Zuma's Revenge ve Plants vs. Zombies
    bu ikisinden kalite akıyor :D

6. Zuma's Revenge indirdim :spr
    ---
    Plant vs. Zombies telefonda oynanmaz gibi. :)

7. Ne oynanmaması daha yeni bitirdim ve küçücük ekranda bile sarıyor :)

8. Benim telefon yarı dokunmatik yarı klavyeli bazı oyunlar uyumsuz oluyor. :)

9. Adrenalin, Modern Combat 4, Heavy Weapon, Solid Weapon 3D, Fishlabs'ın 3D Rally oyunu vardı, ismi aklıma gelmiyor oda çok güzel grafiklere sahip vede NFS Undercover 3D
    ---
    Adrenalin, Modern Combat 4, Heavy Weapon, Solid Weapon 3D, Fishlabs'ın 3D Rally oyunu vardı, ismi aklıma gelmiyor oda çok güzel grafiklere sahip vede NFS Undercover 3D

10. :tşk: İndiririm haftasonu.

11. www.java.mob.org her telefona oyun bulunuyor hergün yeni oyun ekleniyor aydan aya ben konturol ediyorum

12. :tşk: bir tane kaliteli oyun buldum.

13. kardeşim bu konuyla ne alakası var yazdığın mesajın?

14. gardas bu da kaliteli oyun o yüzden nereye yazzacaz?

15. Ben kaliteli oyun tavsiyesi istedim sen bana kod soruyorsun.

16. tmm be yazmayız

GDDR5 bunu beğendi.
  17. bilmiyorum valla. Ben buldum denemedim belki işine yara diye düşündüm demek ki olmamış. @Anti-Okul kardeşlm nereye yazcaz diye bana sordu arkadaş. Kod isteyince ben paylaşmıştım.Tartışmaya gerek yok.Kardeşim sen de bundan sonra yanıt yazacağın zman cevapla alıntı yap o zman yanlış anlaşılmaz.

GDDR5 bunu beğendi.
  18. ---
    eyw gardesim sağolasın

19. Crazy penguin

Yüklüyor...
19/11/2018 - 12:22