Kahve falları hakkında görüşünüz

Sponsorlu Bağlantılar

Aiden Pearce

Aiden Pearce

Üye
    Konu Sahibi
Kahve falları hakkında görüşünüz
kahve falları hakkında ne düşünüyorsunuz sizce inanmak lazım mı böyle şeylere.İnsanın kafasını çok karıştırıyor.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
o inanca bağlı birşey, inancın zayıfsa inanırsın...

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Marco Laren

Marco Laren

Üye
Fala inanma Falsizda kalma

Dun Tv8 de recep ivedikten ogrendim :)

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
kahve falında tek gerçek kahve bulaşıgı kuruyunca yıkaması zor oluyor

Jan

Jan

Üye
Kahve falına bakan da baktıranda cehennemliktir.. Gaybı bilen yalnız Allah`tır..

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Geleceği Allahtan başkası bilemez o yüzden inanmam.

yaren_70

Üye
Kardeş bu ğayb değildir. Oluşan bulutların uzaktan cihazlarla gözlenip bize bildirilmesidir.çok eski insanlar için ğayp olabilir ama teknoloji ilerledikçe bu tür olaylar ğayp olmaktan çıkıyor. Eskiden çocuğun erkekmi kızmı olacağı doğumuna kadar ne olacağı kimse kesin olarak bilmezdi. Ama şimdi daha 4-5 aylıkken cihazlarla tespit ediliyor. Bir çok örnek verilebilir.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Allahtan başka kimse gaybı bilemez ben buna yanlış demiyorum doğrudur katılıyorum
amacım tartışma başlatmak değil hiç gercekleşen rüyanız olmadımı allahın şefkatinin tecellisi
olan anneler geleceği hissedip bilirler ayan olur

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
yukarda hava tahmini veriyorsun aşağıya daha farklı birşey yazıyorsun.. son yazdığından devam edersem, evet ALLAH herşeyin tasarrufu onda olduğu için gaybı da haber verebilir, sadece bizim isteğimizle olacak şey değil bunu kavrayabilmek önemli..

feyzeddinonal

feyzeddinonal

Üye
Fala bakanlar bile fala inanmıyor ki biz inanalım :) Tamamen atmasyon, para kazanmak, ya tutarsa hesabı, kendi aralarında eğlenmek vs. için bakıyorlar, baktırıyorlar. :)

Üst Alt