Kafayı yiyicem

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kafayı yiyicem
arkadaşlar kafayı yiyicem android uygulama yapmak istiyorum internetten bakarak yapmaya çalışsam da illaki bir hata çıkıyor. yapan kişiler nasıl yapıyor tamam onlar tek kişi değil çok kişi çalışıyorlar ama nerden öğrendiler de yapıyorlar. bi de web sitesi yapıyoruz arkadaşla son aşamalar geldi. bu site tutarsa android ve ios uygulaması gerekecek nasıl yapıcaz bilgimiz yok. valla o kadar hevesliyim bu uygulama ve web sitesi işine ama bi sağlam iş ortaya atamadım. yapmaya çalışsam bile hata çıkıyor. android programlamayı ücretsiz ince ayrıntılarına kadar veya yapacağım uygulama kadar nereden öğrenebilirim harbiden kafayı yiyicem.
hadi bittiğini varsayarsak nasıl tutacak ve logosu var site ismi var büyük sıkıntı. gidip domaine para vermesi gidip android ve iosa para vermek sıkıntı bayağı. belki sitedeki reklam ücretleri karşılar da benim cebime ne kalacak :vur
gidip de 8 saat mesai de çalışmaktansa bi yerden gelir elde etmek istiyorum. yapanlar nasıl yapıyor anlamıyorum. adam liseye gidiyor ios uygulaması yapmış ulan nerden öğrendinde yaptın tamam takdir ediyorum da kıskanıyorum da. 1 kişi de değil böyle binlerce kişi vardır benim yaşlarımda uygulama yapan. hatta bildiğim kişiler de var.
tek kişi değil çok kişi çalışıyor demişim ama 2 kişinin çalışıp da yaptığı hem ios hem android hem de websitesi var sosyal medya sitesi. ve sadece 2 kişiler maksimum 20 yaşındalar. harbiden kafayı yiyicem :vur kıskanmamak elde değil. artık ben de bi site yapıp para kazanmak istiyorum, ünlü olmak istiyorum. hosta yüklesem gerisi gelecek gibi de bi de domain parası var. hadi onu geçtim sitenin ismine göre domain parası alan şirketler var. :vur
anlayan bilen biri varsa gönüllü bedava yapabilecek iletişime geçsin göndersin bana uygulamayı.
zaten websitesi bitti bitecek.

uygulama ayrı websitesi ayrı şekildeler aynı işlevde değiller.
birazcık hayali bile güzel oluyor;
-instagram bioma developer yazabilirim:yagmur:
-bana bakmayan kızlar benim websiteme üye olurlar aslında:yagmur:
-site tuttuğunda altımda porsche olabilir (burası biraz abartı ama en azından bi arabam olurdu):yagmur:
-internetten gelir elde edebilirdim:yagmur:
-televizyona çıkardım ve böylece site ünlü olurdu. siteyle birlikte ben de..:yagmur:
-takdir edilirdim ve bir şey başardığım için mutlu olurdum :yagmur:
-internet ünlüsü olurdum
getcontact bile yürüdü gitti bee
evet kafayı yedim teşekkürler :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
Vardır belki forumda :bilmm

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu