Kafayı yicemmmm !

Sponsorlu Bağlantılar

tufless

tufless

Üye
    Konu Sahibi
Kafayı yicemmmm !
Arkadaşlar bu mesaj sorunundan bıtkınlık geldi artık. mesajı göndermiyor bir türlü. Bıktım artık. Telefonu kırıcam. Dedim flash atıyım geçer belki hiç bi yararı olmadı. Napsam ne etsem bi faydası yok. Yardım edin lütfen.

schuirios

schuirios

Üye
Arkadaşlar bu mesaj sorunundan bıtkınlık geldi artık. mesajı göndermiyor bir türlü. Bıktım artık. Telefonu kırıcam. Dedim flash atıyım geçer belki hiç bi yararı olmadı. Napsam ne etsem bi faydası yok. Yardım edin lütfen.
Dostum hard format atmayı denedin mi hiç?

furkann20

furkann20

Üye
Eğer sim kartın yeniyse, hard format atıp temiz bi fw kullanıyorsan downgrade yapmalısın.

Bende C7 kullanırken çok çekmiştim bu sorundan, downgrade yaptım çözüldü.

Mesaj sorunu için ayrı bir güncelleme gelmiş olsa da, bazı telefonlara deva olmadığı görülüyor. Çeşitli buglar meydana gelebiliyor.

Belle sürümünden herhangi bir sürüme downgrade yapman gerekiyor (forumlarda çok anlatıldı bu downgrade olayı birine bakıp yap). Kesinlikle çözmüş olacaksın bu sorunu emin ol.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
tufless

tufless

Üye
    Konu Sahibi
Eğer sim kartın yeniyse, hard format atıp temiz bi fw kullanıyorsan downgrade yapmalısın.

Bende C7 kullanırken çok çekmiştim bu sorundan, downgrade yaptım çözüldü.

Mesaj sorunu için ayrı bir güncelleme gelmiş olsa da, bazı telefonlara deva olmadığı görülüyor. Çeşitli buglar meydana gelebiliyor.

Belle sürümünden herhangi bir sürüme downgrade yapman gerekiyor (forumlarda çok anlatıldı bu downgrade olayı birine bakıp yap). Kesinlikle çözmüş olacaksın bu sorunu emin ol.

downgrade konusunda açık konuşurmusunuz ? Yani bunu yaparsam ne olur neden yapmam gerekiyo ?

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
ya bence hard format at şimdi anlatıyorum
telefonu kapat ses kısma tuşuna basılı tut kamera tuşuna basılı tut orta tuş ve yanındaki power tuşunada basılı tut (yani bu 4 tuşa basılı tutarak telefonu aç) Açıldığı zaman dili seç ve format atıldı hepsi bu kadar kolay hayırlı olsun...

Anil-D

Anil-D

Üye
tusa yazık*#7370# yap gelen soruya evet boyle daha kolay

Anil-D

Anil-D

Üye
hart diye bılıyodum

Üst Alt