kafamda eski 6600ım elimde 6630um

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teomanonur

Üye
    Konu Sahibi
kafamda eski 6600ım elimde 6630um
ya arkadaşlar tamam demode oldu eksikleri vardı falan diye 6600'ımı ona en çok benzeyen abisiyle yani 6630 ile değiştirdim ama bariz oyun sıkıntısı yaşıyorumyani bi tomb raider yetiyordu hele bide yanında 2005 vardıki sorma gitsin ya şimdi fifa 2005 i oynayamıyoruz bunu kabul ettimde bari keşke tomb raideri oynayabilseydik...ne güzeldi grafikleri sesleri falan gece yurtta kulaklığı takardım kulağıma girip yorganın altında oynardım ama şimdi 6630'umu aldığım günden beriki yaklaşık 4 ay oldu daha tek bi oyun bile bulamadım kafama göre ne yüklediysem daha bi kaç gün geçmeden sildim attım ya varmı sizin tomb raider vb türde oyun tavsiyeleriniz...??? Ayrıca bi sıkıntımı daha anlatayımmı mesela 6600 ile fotoğraf çekerken hiç düşünmüyordum çekiyodum güzel geliyordu her çektiğim kötü gördüğümdede bozulmuyordum pek zaten zaten telefon yani ne bekliyosun 30kb resim çekiyor diyordum ya ama 6630da foto çektiğimde resmen bozuluyorum ya bitek gündüz açık havada iyi çekim yapıyor kapalı hava,mekan içi çekimler falan bence berbat yani ben şahsen 750kb hatta 1mb a yakın resim çektiği için çoooook şey bekliyordum 30kb resimde otamatık olarak fazla bişey beklemediğin için fazla bozulmuyorsun ama 300kb,500kb,800kb resimlerde insan bi fark yaratsın bekliyo sadece daha büyük o kadar kardeşim nerde bunun netligi falan ki 6630şuanda bence fiyatıyla piyasanın en iyi telefonu keşke foto olayında yaşadığım hayal kırıklığını oyunla çözebilseydim valla ben kendi adıma dumur olmuş bi pozisyondayım yani düşüncelerimi paylaşmak istedim....

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
güzel tel diye övüyolar ama tabi kullanmadan yorum olmaz.. bende 3650 mi 6600 a değismezdim ;) çünkü "Aaa bu telefon yenimi çıktı? ver bakiyim..." gibi sorular çok geliyodu :D

hasisa

hasisa

Üye
bende 6600 süper bir telefon çıkana kadar kullanmayı düşünüyorum.yani süper değil muhteşem bişi olacak ve son telefonum olacak.zaten şunun şurasında ne kadar yaşıyacağız kim bilir.

metintekin

Üye
bencede yazdıklarında haklısın. zaten 6600 dan 6630 gibi aynı altyapıya sahip bir telefona geçmek saçmalık. Mesela benimde şimdiki hedefim yani ilk alacağım telefon N91. Ne zaman alırım bilemiyom ama inşallah bi gün alcam. gb hafızası we görünümü gerçekten hoşuma gitti.

Acharad

Üye
Bence fiyatın ucuzlamasını bekleyin.

Hatta Psion denetiminde S80 yazılımların da gelişmesine bakın derim. S60 zaten bitti. Uzatmaları oynuyor bence. Nokia da cıcık çıkarmada uzman malum. Oynuyor da oynuyor.

akrepkral

akrepkral

Üye
teomanonur doğru yazmış bundada şu anlaşılıyorki ihtiyaca göre tel alacaksın..oyun ve program için 6600 kaçınılmaz tel hele n gage oyunları için zaten n gage modelinden sonra en çok n gage oyunlarını 6600 kaldırıyor.....foto olayına gelince piyasada 160 milyona çok güzel dijital fotoğraf makinalası var..ben zaten 6600 dan sonra n 70 almayı düşünüyorum oda ALLAH bilir ne zaman çünkü fiyatların düşmesini bekleyeceğim...

teomanonur

Üye
    Konu Sahibi
aslında benim için iyi fotoğraf çekmesi ,iyi mp3 çalması çok önemli ihtiyaçlardı zaten bu konularda 6600 ile karşılaştırmıyorum benim üzüldüğüm 6630 şu anda piyasada en iyi fotoğraf çeken tlfonlardan biri olarak gösterilmesine rağmen tatmin olamamak çünkü tatmin olsanda olamasanda bunun çok çok üstünde iyi çeken bi tlfon yok yani mecburen bununla tatmin olmak zorundayız mp3 kalitesinden ise memnunum baya iyi ama şu oyun meselesi tabiki canımı sıkıyor...

Apollon

Apollon

Üye
arkadaşlar nokia artık pazar payı yüksek bir cep telefonu şirketi olduğu için sürekli yenilik yapıyor.ve fiyatları hep yüksek tutuyor.bir tek özellik koyup 100_200 milyon fark koyuyor.6600 ile 7610 arasında fark var mı?ben ce bariz bir fark yok.
ama arada 100 milyon fark var...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Foto olarak k750/w800 ikilisinin üstüne tanımam.. ;)

Ama 6630'da bana göre yeterliydi..

karizma

karizma

Üye
Valla ben subat ayından beri 6630 kullanıyorum ve hala memnunum oyun istiyorsak psp alacaz onun üstüne tanımam ama geri kalan özellikleri beni tatmin ediyor 6630 üstüne bir çok telefon çıktı tabii normal birşey subat ayında aldıgımda 1.3 mp telefonlar yeni ve çok net geliyordu tabii şimdi 2 mp ve daha üstü telefonlar var yanii artık 6630 da eskiyor ;)

valmont2

Üye
teknoloji gun gectikce gelişiyor.. yeni telefonların hızına yetişmek imkansız.. 2 mpler turkiyeye geldi.. yakında motorola e1120 (3mp) de gelir.. motorola e1120 gercekten cok ozellikli ve goruntu olarakta gayet iyi..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Kesnilikle karizma...

Bu senenin telleri 2 mp olanlar seneyede 3 mp olanlar... ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Motorola E1120 gibi :)

tofy

Üye
ben 6630 kullanıyorum ve memnunum bounce oyununu tavsiye ederim :artı:

ada965

Üye
6630 a bi dünya oyun var babacan

emre_kalay

emre_kalay

Üye
kardeş aynı sey bendede vardı bnm 6600 vardı hiç güzel deyildi joistikli oldugundan bide kendinden mp3 çalmaz zaten video proramla kamerası berbat arkadaşlar 6600 kullandıgımda cok prorama ihtiyaç duyardım ondan dolayı tel hep kafayı yedi format atardıjm hep
ama 6630 aldım bi rahatladım senede bir format atıyorum sorun cıktıgından deyil olesine mmc kartı yanda 6600pilin altında yok pataryayı cıkar 6630 mp3 süper kaliteli stero kemara video süper geçe modu fln ben cok seviyom ilerde n70 alcam 3g dir radyolu mp3 2mp kamara fln diye +flahş

by_more35

Üye
ya arkadaşlar bu 6600 eski model in piyasası ne kadar bilen varmı fazla para vermeyelim

--------------- Ekleme ---------------

site de ki herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...