kafam acayip karıştı acil yardım !!! 1000 liraya alınacak telefonn...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
allp

allp

Üye
    Konu Sahibi
kafam acayip karıştı acil yardım !!! 1000 liraya alınacak telefonn...
arkadaşlar geçen sene 5800 aldım değiştirmek için onu sattım ama şimdi alacak telefon bulamıorum .. nokia x6 diyordum onunda 5800 dan fazla bi farkının olmadığını sölediler . samsung s 8500 wave düşündüm birde Ipone 3 sizce ne almalıyım birşeyler önerirseniz sevinirim birde bu telefonları kullanan arkadaşlar varsa nasıl olduklarına dair yorum yaparsa sevinirm teşekkürler...

system_start()

system_start()

Üye
nokia dan şaşma kardeş bence

allp

allp

Üye
    Konu Sahibi
şimdi bakıodum da nokia N8 nasıl acaba? fiyatı felan?

fnldstntn

Üye
Kesinlikle Nokia N8 al

allp

allp

Üye
    Konu Sahibi
fiyatı nedir acaba:S pahalıdır kesin çok güzel özellikleri var ....

futbol123

futbol123

Üye
nokia n8 yada nokia c7 al ikiside birbirinden güzel

onur9366

Üye
aman x6 alma sakın.. nokiadan da şaşma..
sana bi önerim olacak piyasayı 1-2 haftadır çok kapsamlı araştırdım ve e52 c6 ve e75 arasında kaldım
eğer dokunmatik istiyosan c6 al.
eğer klavyeli olsun dokunmatik olmasın diyorsan e75 al.
eğer şarjı uzun giden şık ve rahat kullanacağın bir telefon istiyosanda e52 al ki ben e52alacağım internetten araştırdım kullananlar arasında olumsuz yorum yk denecek kadar az ben senin yerinde olsam bi tlefona 600tl den fazla vermezdim e52 de 530tl bence hiç düşünme al bana gerçekten dua edeceksin :)

fbchamp

Üye
samsung wave tek geçerim

SavinMe

SavinMe

Üye
Iphone tavsiye ederm bütcene göre tabiki eger gücün yetiyorsa Iphone'dan sasma ! Nokia artık gecti tahtdan düstü :P

Noks

Noks

Üye
wave ;)

ibolineee

ibolineee

Üye
Sony Ericsson Xperia X10i ;) yada beklersen X12i çıkıo. onda 12 MP kamera war. Nokia işini geç o eskidendi. ayrıca wave de geçerli ;) ama yinede Xperia X10i diyorum ;)

--------------- Ekleme ---------------

iphone 4 te geçerli fakat onunla ilgili sorunlar çıktı biliosnuzdur. buyrun :
*****site silinmiştir / üyelik gerektiren rakip sınıfında site paylaşımı yapmayınız*****
Ayrıca Xperia X10i iphone4 üde pataklıo ;)

m.uti

Üye
Kesinlikle wave kullanan bir tandığın birisi varsa incele derim ben wave kullanıcısıyım sakın kendi kullandığı telefonu över diye düşünme arkadaşım iphone 3gs kullanıyor oda güzel ama kısıtlı bulutut özelliğini resim müzik gibi dosya alış verişi yapamıyorsun kamera güzel değil ama wave kamera iphone gibi video ise dehşet güzellikte ve telefon çok hızlı nete girmeyi seviyorsan iphoneden hızlı ama biraz ısınıyor tel oda normal bence çok ince bir tel çünki iphone 1400 tl wave 850 tl tercih senin

megdvi

megdvi

Üye
N8 KULLANAN BİRİ OLARAKTAN TAM SANA GÖRE DERİM HEMDE FİYATI DA İYİ 1000TL.BU FIYATA BULABİLECEĞİN EN İYİ TELEFON:oke:

allp

allp

Üye
    Konu Sahibi
N8 siparişini verdim inşaallah yarın alacağımm tüm telefoncuları dolaştık yok hiç bir yerde....

allp

allp

Üye
    Konu Sahibi
hayırlı olur inş...:oke:

ByLider13

Üye
İphone Derim

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Keske iPhone alsaydın :)

allp

allp

Üye
    Konu Sahibi
telefon bi harikaaa dokunmatiği olsun görüntü kalitesi fotoğraf çekmesi ya saymakla bitmez ıpone 3g kullanan arkadaşım bile hayran kaldı:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt