Kadınlar Mı Daha Çalışkan Yoksa Erkekler Mi ???

Sponsorlu Bağlantılar

• Kullanılan toplam oy
    16
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: ism@il 54 ve huri$

Cynical

Cynical

Üye
Kadınlar...

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Erkeğine göre kadınına göre değişir.Bu acayip bir soru olmuş Enes:) Erkek evını gecındırır kadın temızlıgını yapar bulasıgını yıkar vs.Görev ve sorumluk neyı gerektırıyorsa o yapılır.

aLone

aLone

Üye
vala bence kıyaslanamaz ya oy kullanmadım:ehe

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
oy kullanmışsın yaw :ehe

arslansem

arslansem

Üye
:boxBİZ

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Erkekler......

huri$

huri$

Üye
ya ben oyumu kadinlar dedim ama bence erkek kadin farketmez herkezin içinde olan bi$iydir bu cali$kanlik
tembel kadinda tanirim erkekte
bazilari emekli olmu$tur paraya ihtiyaci yoksa bile cali$madan duramaz
bazilarida karni açtir i$ide vardir ama binbir bahaneyle i$ten kaytaracak yer arar

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Evet yeri gelince ikisi de tembel oluyor :)

burak9400

burak9400

Üye
bence kadınlar daha çalışkan çünkü 9 yıldır okul okuyorum inşallah bu yıl 10 olucam valla her sene sınıfın en çalışkanı kız oluyo bizde sadece 1. ve 2. sınıfta en çalışkan bendim hatta ben okula gittiğimde yani ilk başladıgımda okuma-yazma bildigimden çok sıkıcı gelirdi okul bana :D

● aLuvi ●

Üye
Tabikide kadınral kadınlar erkek olmadan yasar ama bence erkekler kadın olmadan yasayamaz bı dusun bakalım !

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Erkekler.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Forumu ele alırsak :ehe

Odysseus

Odysseus

Üye
Olaya su acıdaan bakalım.

Kırsal kesimde, köylerde kesinlikle kadınlar cok calısıyor. Ancak kentlerde durum dengeleniyor. Calısan kadınlar aynı zamanda ev islerini de yaptıkları icin bir nebze daha calıskanlar. Ev hanımları isin icine girince yuzde 50 / 50 diyorum.

Ama ikisi de birbirinin tamamlayıcısıdır. Bizler birbirimiz icin yaradıldık. Kadınsız erkek, erkeksiz kadın yasayamaz. Yani en azından ben Vildanım olmadan yasayamam :)

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
bu şimdi sorumu tabiki kadınlar :ehe
en basit örneği sabahtan akşama kadar çalışıyorum eve gidiyorum anneme yardım ediyorum yemekti bulaşıktı çaydı ve saire
erkek kardeşim çalışıyor eve gidiyor yemeğini yiyor tv karşısına şimdi siz söyelin bakalım kim çalışkan erkeklerin çalışırken belli bir mesai saatleri var kadın için ise neredeyse 24 saat çalışıyor birde küçük bir bebeği varsa :)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Erkekler neredesiniz yaa :ehe bir kız bile bize oy vermemiş yaa :(

Penelope

Penelope

Üye
Ama ikisi de birbirinin tamamlayıcısıdır. Bizler birbirimiz icin yaradıldık. Kadınsız erkek, erkeksiz kadın yasayamaz. Yani en azından ben Vildanım olmadan yasayamam :)

Bende ADEM'İM olmadan yaşayamam :mahcup: :op:

Sorunun cevabına gelince kişinin yapısına bağlı olarak değişir , ama çoğunlukla kadınlar daha çalışkandır. :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt