Kadınlar 'kötü Erkek' Seviyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
    Konu Sahibi
Kadınlar 'kötü Erkek' Seviyor

Kadınların çekici buldukları erkeklerin genellikle kötü üç özelliği olduğu belirlendi.

Bilim adamları, kadınların vurdumduymaz, kendini beğenmiş, kurnaz erkeklerden hoşlandığını ortaya koydu. Uzmanlar en iyi erkeklerin bile artık kadınların bu gerçeğinden haberdar olduğunu belirtti.

ABD New Mexico Üniversitesi tarafından 299 kişi üzerinde yapılan araştırmada, teste katılan erkeklere cinsel yaşamları hakkında sorular soruldu. Erkeklerin sahip olduğu ortak noktaları tespit etmek için verilen ankette erkeklerin günlük cinsel yaşamları, bugüne kadar kaç kişi ile birlikte oldukları gibi sorular yer aldı.

Araştırmanın sonuçları kadınlar arasında popüler olan erkeklerin, fazla eşliliği tercih eden ve daha çok kısa dönemli ilişkiler peşinde olan erkekler oldukları tespit edildi. 52 ülkede 35 bin kişi üzerinde yapılan başka araştırmada yine gizli yönleri olan erkeklerin kadınlar üzerinde daha fazla etki bıraktıkları ve istedikleri kadınlara ulaşmakta fazla sıkıntı yaşamadıklarını ortaya koydu. Ayrıca uzmanlar araştırma sonunda bu erkeklerin başka erkeklerin eşlerini ellerinden almak konusunda da hiç düşünmeden davranabilecekleri kanısına vardı.

New Scientist" Dergisi'ne yazan bilim adamı Peter Jonason, kadınları bir bakışta kalbinden vuran şüpheli kişiliğie sahip James Bond'un buna mükemmel bir örnek olduğunu ifade ederek, Bond'un kadınlar arasında bu kadar popüler olması ve tercih edilmesinde, dışadönük, vurdumduymaz, kendini beğenmiş, asi, yeni şeyleri denemeyi seven ruhunun büyük etkisi olduğunu bildirdi.

omayra

Üye
Bazı kadınlar için doğru olabilir! Sonra da benim gibi aklı başında adam seçenlere gıpta eder o tip kadınlar! döverim ben o kadınları :D

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
    Konu Sahibi
Bazı kadınlar için doğru olabilir! Sonra da benim gibi aklı başında adam seçenlere gıpta eder o tip kadınlar! döverim ben o kadınları :D

Bravo abla sonuna kadar yanındayım :D

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
    Konu Sahibi
:sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa: Geldim Ablaaaa...!!!!! :sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa:

omayra

Üye
tamamdır kardeş :ehe harikasın :ehe

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
    Konu Sahibi
ama koru beni dövmesinler soraaa :D

omayra

Üye
yok hakkından geliriz evelallah :) korkma sen :ehe

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
    Konu Sahibi
tmm o zaman savulunnnnnnnnnnnnnnnn :sopa: :ehe:

Solamente

Üye
süpersiniz hem konu hem siz

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
    Konu Sahibi
saollll :sopa: istermisn sende hee.... :ehe

Sergio_Aguero

Sergio_Aguero

Üye
aman ben yeni üyeyim.ama gerçektende süper matraxsınız :kop:

tuba.dmn

Üye
konu süper :D:D bende yardım edebilirim size kadınları döwmekte:D:D elimde serttir:D

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Bilim adamları, kadınların vurdumduymaz, kendini beğenmiş, kurnaz erkeklerden hoşlandığını ortaya koydu.
ben de anlamazdım bunların bazılarının beni neden sevmediğini demek bu huylar olmadığından :D:D:D

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
O erkekler doğal olarak daha fazla kadın bulurlar zira buldukları kadınlar da tek gecelik ilişki seven, kısa süreli ilişkilerin kadınları... Tencere yuvarlanıp kapağını buluyor, sonra da genelleme geliyor! Kötü erkekleri tercih ediyor kadınlar!
Hangi kadınlar?
Bu genelleme şuna benziyor:

İki bayağı üye sürekli aynı konuya mesaj atıyor forumda... Aylar sonra o konu haketmediği halde hit oluyor üyeler de haketmedikleri halde albay(yani çok fazla mesaj atan adam muamelesi görüyorlar)... Konu ne kadar kaliteli, üyeler ne kadar kaliteli? Bir düşünmek lazım üstüne, böyle genellemelere kulak asmadan önce :)

CEREN

CEREN

Üye
Bilim adamları, kadınların vurdumduymaz, kendini beğenmiş, kurnaz erkeklerden hoşlandığını ortaya koydu.

ben böyle erkeklerden nefret ederim hemde okadar cok nefret derım ki yüzlerine tühh diyesim gelir:sahan:sözüm meclisten dışarı...

Anıl Umut

Emekli Yönetici

ben böyle erkeklerden nefret ederim hemde okadar cok nefret derım ki yüzlerine tühh diyesim gelir:sahan:sözüm meclisten dışarı...

e bi zahmet dışarı olsun yani :ehe
zaten biz öyle deiliz:)

jöly

Üye

katılıyorum sana ceren...:oke:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
eh bu bayanlarda karar versinler nasıl erkekler seveceklerine o zaman demi ama??:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...