Kadın Bakışının Anlamları


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jöly

Üye
    Konu Sahibi


 
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
hehe süper resimler teşekkürler
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Hoş... :)
 
D_aTeS

D_aTeS

Üye
güseldi :oke:
 

Solamente

Üye
:yuru çok şeker yaa
 
ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Bu bakışlar hiçbirşey değil siz bakış görmemişsiniz. Bir bakış var ki.... Adamı taa kalpten vurur. Dikkatini dağıtıp sözcükleri boğazında düğümletip, ne söyleyeceğini unutturur....
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt