"Kadıköy'e şampiyon gitmek istiyoruz"

Sponsorlu Bağlantılar

 • 6 Mart 2013
 • 286 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. 6 Mart 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Galatasaray'ın Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera, antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Muslera, Kadıköy'deki Fenerbahçe maçına matematiksel olarak şampiyonluğu garantileyerek gitmek istedikleri söyledi.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Galatasaray'ın Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera, antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gençlerbirliği ve Schalke maçlarını değerlendiren Muslera, şampiyonluk için ellerinde önemli bir fırsat bulunduğunu dile getirdi. Uruguaylı kaleci, Kadıköy'deki Fenerbahçe maçına da matematiksel olarak şampiyonluğu garantileyerek gitmek istedikleri söyledi.

  Birbirinden kaliteli stoperlere sahip olduklarını belirten Muslera, "Defansta kimin oynadığı benim için fark etmiyor" dedi.

  Galatasaray ile 3 yıl daha kontratının olduğunu hatırlatan Muslera, başka konularla ilgilenmediğini belirtirken, çok iyi transferler yaparak iyi bir takım kurduğunu fakat uzay takımı benzetmesi yorumlarına katılmadıklarını söyledi.

  Şampiyonlukla ilgili açıklamalarda da bulunan Uruguaylı file bekçisi, "Kadıköy'de şampiyonluğu ilan etmek taraftar için güzel olacaktır ama oyuncular olarak şampiyonluğu garantileyerek oraya gitmek istiyoruz" diye konuştu.
   


  Yazan: doctorrr

  Sponsorlu Bağlantılar
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/07/2019 - 01:27