Kadıköyden anlamlı çağrı : "Beşiktaşlılar Kadıköy'e gelsin"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Kadıköyden anlamlı çağrı : "Beşiktaşlılar Kadıköy'e gelsin"
Fenerbahçeli taraftarlar, önümüzdeki hafta sonu oynanacak Beşiktaş maçı için çağrı yaptı.

Soğuk hava
ve
kar yağışına rağmen Fenerbahçe'yi dün geceki karşılaşmada yalnız bırakmayan Sarı-Lacivertli taraftarlar, önümüzdeki hafta sonu oynanacak Beşiktaş maçı için de çağrı yaptı. Fenerbahçeli taraftarlar, maraton üst tribünde açtıkları "Beşiktaş taraftarı Kadıköy'e gelsin" yazılı pankartla deplasman yasağını protesto etti.

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
carsidan jest kapmaya calismislar ama olmamis.bizde erkek taraftar yasaginda jest yapip tribüne cagirmistk insanlk olsun dye.ama naptilar müze kapisindan grdiler:D Ona benzedi.güldüm habere sadece.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Fenerbahçe taraftarı kimseden jest kapmaya çalışmaz Tubaaaaaaaaa =)
Tuba anlaşılan İnönüde tribün olayı bilmiyorsun , olayı bilmediğin için de doğal olarak gülüyorsun ...:D

Hemen seni bilgilendireyim :ehe

O maç oynanmadan günler öncesinde , klüpler karar almıştı derbilerde rakip taraftarlar stada giremeyecek diye ? Daha sonra Beşiktaş taraftar grubu , gelsinler maçı birlikte izleyelim vs gibi sosyal mesajlar vermişlerdi . Daha sonra Fenerbahçe klubünün ve taraftarlarının büyük baskıları sonucu , deplasman yasağı o maç için kaldırılmıştı ... Dolasıyla Fenerbahçe taraftarı maçı stadda izleyebilecekti ...=) Buraya kadar sorun yok sanırım ...

Şimdi ise tekrardan derbi maçlarda rakip taraftarlar stada giremiyor klüpler arasında alınan kararlara göre ...

Fenerbahçe taraftarı da , ilk maçta bize izin verilmişti İnönü de maç izlemek , şimdi de onlar gelsin bizim stadımız da maçlarını izlesinler diye karşılık veriyor yani . Anlaşıldı umarım :ehe

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
bisey dycektim ama demiycem:ehe belki pm ile bildirrm sana sonra:ehe biliyorum ama yine gülüyorum:ehe

Türe

Türe

Üye
Karşılık verilmek istenmiş belli ki :) iyi yapmışlar ama bizimkiler oraya gelirlerse orayı yıkarlar :ehe

aosman61

aosman61

Üye
:kop:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Olanlar bunlar vallahi . İster gül , ister ağla . Daha da karışmam :ehe
Benden günah gitti . Ben üzerimdekini attım Tubiş :D

Kadıköye gelip , kralı birşey yapamaz emin olun :ehe
Uslu uslu izlerler , yenilip giderler ... Yıllardır böyle olmuyor mu sanki :ehe :D

Türe

Türe

Üye
Olanlar bunlar vallahi . İster gül , ister ağla . Daha da karışmam :ehe
Benden günah gitti . Ben üzerimdekini attım Tubiş :D

Kadıköye gelip , kralı birşey yapamaz emin olun :ehe
Uslu uslu izlerler , yenilip giderler ... Yıllardır böyle olmuyor mu sanki :ehe :D

sadece gülüyorum :kop2:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Neye güldüğünüzü de söyleyin . Hangi noktaya katılmıyorsunuz neden ? ..! :D

Gülmeye devam edin . Pazar günü bir örneğini daha göreceksiniz nasıl olsa...:ehe:ehe:ehe
Gülme nasıl oluyormuş o zaman görürsünüz :D:D:D

Türe

Türe

Üye
Neye güldüğünüzü de söyleyin . Hangi noktaya katılmıyorsunuz neden ? ..! :D

Gülmeye devam edin . Pazar günü bir örneğini daha göreceksiniz nasıl olsa...:ehe:ehe:ehe
Gülme nasıl oluyormuş o zaman görürsünüz :D:D:D

görürüz dostum kazanmak kaybetmek koymaz bize :yuru alayına gideriz . :megafon:

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
Ali hep büyük konusuyosun pcde olsam atardm sana mac izlemeye giderken söyledgn sözleri.sonra yenildiginzde bide mactan sonraki versiyonunu lütfen:ehe
neyse ben ckayin gülmeye devam ederz bi ara:ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
görürüz dostum kazanmak kaybetmek koymaz bize :yuru alayına gideriz . :megafon:

Geldiğiniz gibi gidiyorsunuz zaten ...:d:

Ali hep büyük konusuyosun pcde olsam atardm sana mac izlemeye giderken söyledgn sözleri.sonra yenildiginzde bide mactan sonraki versiyonunu lütfen:ehe
neyse ben ckayin gülmeye devam ederz bi ara:ehe

Yanıldığım 2 yi bilemedin 3 ü geçmez ... Bırak o kadar da olsun :ehe:ehe ... Çok büyük olasılıkla tahminlerim tutar ...:D
Sen gülmeye devam et . Allah ağlatmasın :ehe

greenmile

greenmile

Üye
bu uzatılan dostluk elini yumrukla karşılayanlar için açılmadı bu pankart.Çok iyi biliyoruz ki bu deplasman yasağı saçmalığını bizim gibi karşılayan galatasaray ve beşiktaşlı çok sayıda sağduyulu taraftar var.Amaç yok bizi kıskanıyorlar,yok taklit ediyorlar vs tarzında düşmanlığı körükleyecek cümleler kurmak değil,uzatılan eli sıkmaktır.Deplasman bir haktır.Gasp edilemez.Deplasman takımı taraftarları olmadan işin zevki de çıkmıyor.Umarım tff de onay verirde Beşiktaş taraftarı Şükrü Saraçoğlu'na gelerek,takımlarının yanında olurlar.

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
haltie

haltie

Üye
tebrikler güzel bir pankart.rakip takım taraftarı olmadan maç mı olur.hele büyük maçlar:)

erhanmaxicep

Üye
fenerr hala doymayacak demi:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt