Kadıköy'de "İnsanlık ölmemiş." dedirten görüntü!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bydexer

bydexer

Üye
    Konu Sahibi
Kadıköy'de "İnsanlık ölmemiş." dedirten görüntü!

Kadıköy'de meydana gelen motosiklet kazasında insanlık ölmemiş dedirten görüntüler yaşandı.

Yerde yatan yaralıyı gören ve isminin açıklanmasını istemeyen bir kadın, başındaki yazmasını, sırtındaki paltosunu ve elindeki şemsiyesini yağmur altındaki kazazedeyi soğuktan korumak için kullandı.

Bir restoranda kurye olarak çalışan genç, motosikletle sokak arasından caddeye çıkmaya çalışınca bir taksinin çarpmasıyla yaralandı. Kazayı gören vatandaşlar durumu polise ve sağlık ekiplerine haber verdi.

YERDEKİ YARALIYA YARDIM ETTİ

O sırada kaza yerinden geçen bir kadın havanın soğuk olması ve yağmur yağması nedeniyle yerdeki yaralıya yardım etti. Çevredeki onlarca vatandaşın soğuktan titreyen yaralıyı seyretmesine duyarsız kalmayan kadın, önce başındaki yazmayı yaralının kanlı eline sardı. Daha sonra sırtındaki paltosuyla da yaralıyı saran kadın, elindeki şemsiyesiyle de genci yağmurdan korudu.

• Beğen
Tepkiler: pesimistical

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Ayakta:alkis

bydexer

bydexer

Üye
    Konu Sahibi
Gerçekten de ayakta alkışlanıcak bi davranış.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
:alkis

Astrosman

Astrosman

Üye
Helal valla. :)

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
bana cok normal geldı ama tabı ınsanlık öldü denılecek durumlarda gayet normal bsey

spy ghost

spy ghost

Üye
tebrik ederim bu soğukta çıkar paltonu ver şemsiye tut belki gideceğin yer varsa at kenara ayakta alkışlanır ya :alkis

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Aslında Kadının Yaptıgı Hareketi Anormal Yapan Hiçbirşey olmamış gibi olayı İzleyen İnsanların vurdumduymazlıgıdır Bence Kadında Bir sorun yok sorun orada olupta yokmuş gibi davranan insanlardır

• Beğen
Tepkiler: spy ghost
spy ghost

spy ghost

Üye
yine bir şarkıdan alıntı yapacağım ; olması gerekenlerin adını iyilik yapmak koymuşlar

bydexer

bydexer

Üye
    Konu Sahibi
Aslında Kadının Yaptıgı Hareketi Anormal Yapan Hiçbirşey olmamış gibi olayı İzleyen İnsanların vurdumduymazlıgıdır Bence Kadında Bir sorun yok sorun orada olupta yokmuş gibi davranan insanlardır

Orjinal ve etkileyici;ben evet diyorum.

----------Eklendi @ 23:17:22 ---------- Yazıldı @ 23:16:41 ----------

yine bir şarkıdan alıntı yapacağım ; olması gerekenlerin adını iyilik yapmak koymuşlar

Yerinde bi yorum;Sagopa Kajmer lakabıyla tanınan Yunus Özyavuz'u saygıyla anıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: spy ghost
spy ghost

spy ghost

Üye
o adamın sözlerini seviyorum ya :ehe

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
hayır normal
yaptıgı yanı.
Yerde yatan yaralıyı gören ve isminin açıklanmasını istemeyen bir kadın, başındaki yazmasını, sırtındaki paltosunu ve elindeki şemsiyesini yağmur altındaki kazazedeyi soğuktan korumak için kullandı.

tabı ınsanlıgı unutan özellıkle büyük sehırlerde malesef cok yaygınlastı bu ınsanlık ölmüs durumu,onlara göre abartılı bsey kı habere yansımıs .

"Gayet anormal" yazıcaktın sanırım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...