kablosuz mouse hakkında ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
kablosuz mouse hakkında ?
yahu i5 3.2 ghz işlemci 4 gbr ddr3 ram 2 gb ekran kartım var bide microsoft 5000 wireles mause um var ama kasıyor bu kafir fare yardım edin yahu oyun oynatmıyor remix yaptırmıyor sinir oldum beğen butonuna basmak çine nükleer bomba atmaktan zor ince hesap gerektiriyor tüm driverlerini kurdum disk birleştirdim genede olmadı. wifi alıcısının 10m menzili var 5 cm ötesinde duruyor alıcıda farenin.

fnldstntn

Üye
Fare sorunlu olabilir farklı bir fare dene veya zemindende kaynaklanıyor olabilir...

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
bluetrack özelliği var farede her türlü zeminde çalışma garantisi veriyor microsoft :hmmm ondan değil sanırım her yüzeyde yapıyor bunu

fnldstntn

Üye
Fare hatalı olabilir farklı bir pcde dene veya senin pcde farklı bir fare dene...:hmmm

maxirabit

maxirabit

Üye
İki farem a4 diğerleri logitec ama nerdeyse her zeminde aynı tepkiyi veriyorlarda seninkinde bir sorun olabilir bence.

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm düzeltme şansım yokmu ya illa garantiye gidecek yani ama bişey çıkmazki :züü:

maxirabit

maxirabit

Üye
Yenisini verirler tamiri olmazsa

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Farede sorun var bence :D

muqiwara

muqiwara

Üye
Hiç Uğraşma. Ver garantiye Gitsin. Düzeltmek İçin Kurcalarsın feLan Bu seferde Garanti Kabul Etmez. İyice mahvolur Fare.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt